با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مدیریت صادرات و واردات

دانلود و خرید کتاب مدیریت صادرات و واردات

گروه مدیریت بازرگانی

۲٫۳ از ۳ نظر
۲٫۳ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مدیریت صادرات و واردات  نوشته  میرزا حسن حسینی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب مدیریت صادرات و واردات

کتاب مدیریت صادرات و واردات نوشته میرزا حسن حسینی یکی از کتاب‌های تخصصی انتشارات دانشگاه پیام نور است که برای تدریس در رشته مدیریت بازرگانی این دانشگاه طراحی و تدوین شده است.

دانشگاه پیام نور در سال ۱۳۷۶ تاسیس شد. این دانشگاه یک سازمان مرکزی در تهران و واحدهایی در سراسر کشور دارد. روش آموزش دانشگاه پیام نور بر اساس آموزش از راه دور و نیمه‌حضوری است.

رشته‌های مختلفی از علوم انسانی، ریاضی، تجربی، تربیت بدنی و... در این دانشگاه تدریس می‌شوند. کتاب‌های انتشارات دانشگاه پیام نور توسط اساتید متخصص نوشته شده‌اند. این کتاب‌ها از یک ساختار واحد پیروی می‌کنند و به گونه‌ای طراحی شده‌اند که تقریبا دانشجو را از حضور استاد بی‌نیاز می‌کنند.

کتاب تخصصی مدیریت صادرات و واردات هم یکی از کتاب‌های کاربردی و جامع این انتشارات برای استفاده دانشجویان و پژوهشگران رشته مدیریت بازرگانی است. 

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
کاربر ۲۹۴۴۷۷۵
۱۳۹۹/۱۲/۲۵

چون پول کتاب رو میگیرید ولی نمیشه آن رو دانلود کرد

کاربر ۳۳۵۶۶۵۰
۱۴۰۰/۰۴/۱۰

خاک بر سرتون با این اپلیکیشن. از حساب من وجه کم شده ولی کتاب برای من فعال نشده. تلفن هاتون رو هم که اصلا جواب نمیدین. این کار، رسما کلاهبرداریه

کاربر ۳۳۵۶۶۸۳
۱۴۰۰/۰۴/۱۰

برنامه شما به مفت نمی ارزه. دانلود که نمیشه کرد. سرچ هم نداره

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۱۷ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۶/۱۰/۰۴
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۸۷-۳۸۶-۸
تعداد صفحات۳۱۷صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۶/۱۰/۰۴
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۸۷-۳۸۶-۸