با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
پیغامبر پیغمبر

دانلود و خرید کتاب پیغامبر پیغمبر

گفتارهایی پیرامون هویت مبلغ دینی

۵٫۰ از ۲ نظر
۵٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب پیغامبر پیغمبر  نوشته  مصطفی امینی‌خواه  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب پیغامبر پیغمبر

کتاب پیغامبر پیغمبر نوشته مصطفی امینی‌خواه توسط انتشارات شهید کاظمی منتشر شده است. کتاب پیغامبر پیغمبر گفتارهایی است درمورد هویت مبلغ دینی و روش‌های تبلیغ دین اسلام.

درباره کتاب پیغامبر پیغمبر

یکی از عوامل ضعف نیروهای مسلمانان در طول تاریخ، نداشتن انسجام و تشکیلات تبلیغی بوده است. از سوی دیگر دشمنان اسلام و قرآن از هر شیوه تبلیغی در راستای تبلیغ و ترویج افکار و اندیشه الحادی خود استفاده کرده و در این راه، از هر ابزار تبلیغی بهره بردند. کتاب پیغامبر پیغمبر به خواننده علاقه‌مند کمک می‌کند بهترین روش‌های تبلیغ دین را بداند. 

خواندن کتاب پیغامبر پیغمبر را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب برای کسانی که می‌خواهند دین اسلام را تبلیغ کنند مناسب و کاربردی است.

بخش‌هایی از کتاب پیغامبر پیغمبر

در زمان عدم حضور رسولان الهی، مبلّغان دینی که محتوای دین را به گوش مردم می‌رسانند، رسول و رسانندهٔ دین الهی به شمار می‌آیند و خداوند به واسطه این مبلّغان، حجت را بر مردم تمام می‌کند. حضرت استاد آیت الله جوادی آملی دامت برکاته در تفسیر آیه کلَّمَا أُلْقِی فِیهَا فَوْجٌ سَأَلَهُمْ خَزَنَتُهَا أَ لَمْ یأْتِکمْ نَذِیرٌ ۶ می‌فرمودند مراد از «نذیر»، مطلق مبلّغان الهی‌اند که در اقصی نقاط عالَم به تبلیغ دین می‌پردازند. لذا می‌توان اینگونه برداشت کرد که طلبه، نوعی از شأن رسالت را به اندازه سعه وجودی خود برخودار است. نگاه مردم به طلّاب به گونه‌ای است که اعمال و رفتار آن‌ها را ملاک دین و دینداری می‌دانند و طلّاب و روحانیون را به عنوان شاخص عملی دین می‌شناسند. همین نگاه مردم، جایگاه مهم طلبه را نشان می‌دهد؛ به گونه‌ای که گویا طلبه، رسولی الهی است و دین خداوند در او تجلی یافته است. لذا با وجود چنین دیدی نوع رفتار طلبه بسیار مهم است؛ زیرا باید به گونه‌ای رفتار داشته باشد که مردم صفا و خلوص را از اعمال و رفتار او دریابند

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۹۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۱۰/۱۶
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۲۰۰-۸۵-۷
دسته بندی
تعداد صفحات۳۹۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۸,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۱۰/۱۶
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۲۰۰-۸۵-۷