با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
استراتژی امنیت ملی سایبری ترکیه

دانلود و خرید کتاب استراتژی امنیت ملی سایبری ترکیه

وزارت امور حمل و نقل دریایی و ارتباطات

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب استراتژی امنیت ملی سایبری ترکیه  نوشته  سمیرا  لطفی نوکنده  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب استراتژی امنیت ملی سایبری ترکیه

کتاب استراتژی امنیت ملی سایبری ترکیه ترجمه و گردآوری سمیرا لطفی نوکنده و سید ابوالفضل خاتمی است که به فناوری اطلاعات و ارتباطات می‌پردازد که امروزه یکی از  اجزای جدایی‌ناپذیر جامعه و اقتصاد شده‌اند.

درباره کتاب استراتژی امنیت ملی سایبری ترکیه

استفاده از سیستم‌های اطلاعاتی و ارتباطی در کشور ما در بخش‌های عمومی و خصوصی و همچنین در میان شهروندان و به‌ویژه در بخش‌های زیربناییِ حیاتی مانند انرژی، منابع آبی، بهداشت، ارتباطات حمل‌ونقل و خدمات مالی، گسترده شده است. فناوری اطلاعات و ارتباطات و به‌ویژه استفاده از اینترنت، تمام اجزای فضای سایبری را با هم مخلوط می‌کند که با خطرات و عدم اطمینان از امنیت سایبری همراه می‌شوند. همان‌طور که مؤسسات و سازمان‌های ما به‌طور فزاینده‌ای از سیستم‌های اطلاعاتی و ارتباطاتی در ارائه خدمات استفاده می‌کنند، اطمینان از امنیت این اطلاعات و سیستم‌های ارتباطی به جنبه مهمی از امنیت ملی و اقتصاد ما تبدیل شده است. ضعف‌های امنیتی در سیستم‌های اطلاعاتی و ارتباطی می‌تواند در عملکرد این سیستم‌ها اختلال ایجاد کند یا آن‌ها را مورد سوء استفاده قرار دهد و یا ممکن است منجر به تلفات جانی، زیان‌های بزرگ اقتصادی، اختلال در نظم عمومی و یا مصالحه با امنیت ملی شود. این کتاب این موضوعات را در کشور ترکیه بررسی می‌کند.

خواندن کتاب  استراتژی امنیت ملی سایبری ترکیه را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان و پژوهشگران امور بین‌الملل و علوم سیاسی پیشنهاد می‌کنیم

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۰/۰۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۵۹۸-۸۳-۵
تعداد صفحات۳۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۰/۰۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۵۹۸-۸۳-۵