با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
در انتظار خورشید

دانلود و خرید کتاب در انتظار خورشید

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب در انتظار خورشید  نوشته  رقیه قائمی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب در انتظار خورشید

کتاب در انتظار خورشید اثر رقیه قائمی که توسط نشر هزاره ققنوس منتشر شده است مجموعه‌ای از تجربیات و عواطف شخصی نویسنده است که در قالب متن‌های کوتاه با خواننده به اشتراک گذاشته می‌شود.

درباره کتاب در انتظار خورشید

رقیه قائمی مجموعه‌ای از درگیری‌ها و احساسات شخصی خود را که در طول زندگی با آن‌ها درگیر است را با ارجاع به کتاب‌های مشهور و نقل‌قول بزرگان در اختیار مخاطب می‌گذارد. او در این کتاب از چیزهایی مانند زمان، فراموشی، شروع دوباره، سفر و ... حرف می‌زند و این شیوه را برای به اشتراک گذاشتن لحظات زندگی‌اش با دیگران انتخاب کرده است. نویسنده دوره‌های داستان‌نویسی را زیر نظر کسانی مانند بهاره رهنما و امیرعلی نبویان گذرانده است و نثری شیوا و روان دارد.

بخش‌هایی از کتاب در انتظار خورشید

بعضی وقت‌ها که می‌نشینی و روزهای رفته عمرت را تماشا می‌کنی، می‌بینی چه فرصت‌ها که از دست نداده‌ای! به خزانِ عمرِ رفته افسوس می‌خوری! با خودت که تعارف نداری. گیر می‌کنی میان تمام ای کاش‌هایی که فرصت هایش از دست رفته و دیگر نیست. بعضی وقت ها حسرتِ روزهای به تاراج رفته مثل خوره به جانت می‌افتد. مدام پر و خالی می‌شوی از خواستن‌ها؛ اما انگار همیشه برای خواستن‌هایت یک نمی‌توانم در آستین داشته‌ای. بعضی وقت‌ها هست که تمام نتوانستن‌ها، نخواستن‌ها و نشدنی‌هایت، همه چیز را با خود غرق کرده و به ویرانی کشانده است. در این مواقع باید از تمام ویرانه‌هایی که در آن هیچ نیست بگریزی. دیگر مجالی برای دل دل کردن نیست. باید دنبالِ دستاویزِ روشنی بگردی؛ دنبال یک گرمی بخش. باید که بتوانی دوباره جانِ تازه‌ای بگیری؛ باید دوباره شروع کنی.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
Reza Shirazi
۱۳۹۸/۱۰/۰۳

نظری نبود کسی نخوونده؟##!

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۶۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۹,۵۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۹/۲۱
تعداد صفحات۶۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۹,۵۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۹/۲۱