با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
افسانه‌ی کاریزما

دانلود و خرید کتاب افسانه‌ی کاریزما

چگونه هر کسی می‌تواند در هنر و علمِ جذابیتِ شخصی، به مهارت برسد

۲٫۸ از ۱۳ نظر
۲٫۸ از ۱۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب افسانه‌ی کاریزما  نوشته  اولیویا فاکس کابان  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
در حال حاضر این کتاب از طاقچه قابل دریافت نیست

معرفی کتاب افسانه‌ی کاریزما

کتابچه افسانه کاریزما چکیده‌ای از ارزشمندترین مطالب کتاب افسانه کاریزما نوشته اولیویا فاکس است. با این کتاب شما می‌فهمید چگونه هر کسی می‌تواند در هنر و علمِ جذابیتِ شخصی، به مهارت برسد.

درباره کتاب افسانه کاریزما

افراد کاریزماتیک جذابیت شخصی دارند، مورد علاقه‌اند، می‌توانند در مذاکرات به موفقیت بیشتری دست یابند و راحت‌تر می‌توانند دیگران را به دیدگاه خود جلب کنند. مردم از فرد کاریزماتیک بهتر پیروی می‌کنند و دیدگاه او را می‌پذیرند. کاریزما می‌تواند یادگرفته شود و در صورت لزوم فعال یا غیرفعال شود، اگرچه برای فعال شدن به اراده‌ای نیاز دارد که ممکن است به خصوص برای افراد درونگرا دشوار باشد. سه عامل تشکیل‌دهنده کاریزما عبارتند از: حضور کامل در تعامل فعلی، صمیمیت دلسوزانه نسبت به دیگران و نشان دادن توانایی بالا برای تحقق امور. افراد دارای کاریزما باید این صفات را در درون خود احساس و از آنها به نحوی که قانع‌کننده‌تر باشد استفاده کنند.

خواندن کتابچه افسانه کاریزما را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

اگر به کتاب‌های حوزه موفقیت و خودیاری علاقه‌مندید و وقت کافی برای خواند کتاب کامل افسانه کاریزما را ندارید، خواندن کتابچه افسانه کاریزما را به شما پیشنهاد می کنیم.

بخشی از کتابچه افسانه کاریزما

۱. کاریزما، توانایی جلب توجه و تحسین دیگران است. این مهارت می‌تواند توسعه یابد، اما به نیروی اراده برای ابراز نیاز دارد.

۲. افراد کاریزماتیک، حضور، صمیمیت و قدرت دارند. حالت درونی ذهن، زبان بدن را قادر می‌سازد این صفات را به دیگران منتقل کند.

۳.. تظاهر به داشتن کاریزما به اندازه داشتن آن تاثیر دارد.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است