با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
اختلال اضطراب فراگیر

دانلود و خرید کتاب اختلال اضطراب فراگیر

راهنمای جامع درمان‌شناختی رفتاری برای مقابله با بلاتکلیفی، نگرانی و ترس

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب اختلال اضطراب فراگیر  نوشته  حمید امیری  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب اختلال اضطراب فراگیر

کتاب اختلال اضطراب فراگیر، راهنمای جامع درمان برای مقابله با بلاتکلیفی، نگرانی و ترس بر اساس نظریه‌ی شناختی است. دکترها ملیسا رابیچاد و مایکل داگاس کتاب را نوشته‌اند و دکتر سمیرا معصومیان و دکتر حمید امیری از مترجمان کتاب هستند. دکتر بهروز بیرشک، روانشناس و متخصص اعصاب و روان، مقدمه‌ای بر کتاب اختلال اضطراب فراگیر نوشته‌ است. ناشر کتاب نشر دانژه می‌باشد.

درباره‌ی کتاب اختلال اضطراب فراگیر

 اختلال اضطراب فراگیر، یک نوع اختلال شایع است که به نگرانی بیش از حد در ارتباط با رویدادهای مختلف روزمره، خود را نشان می‌دهد. یعنی سطح و میزان نگرانی به جایی برسد که توان انجام کارهای ساده روزمره را از فرد بگیرد. بنابراین باید ابتدا نگرانی، اضطراب و سپس اضطراب فراگیر را درک کرد.  کتاب اختلال اضطراب فراگیر، مانند راهنمایی کامل و جامع برای درمان نگرانی بیش از حد است که در هر فصل آن به راهبردهای متفاوتی ارائه شده است. این کتاب حاصل سال‌ها تجربه‌ی نویسندگان کتاب است و راهبردهایی که در کتاب پیشنهاد شده‌اند، همگی بارها و بارها مورد آزمایش قرار گرفته‌اند و کارکرد آن‌ها ثابت شده است.

کتاب اختلال اضطراب فراگیر را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

کتاب اختلال اضطراب فراگیر، برای افرادی که دوست دارند در زمینه روانشناسی عمومی مطالعه داشته باشند، کتابی جذاب است. با این حال اگر شما هم از نگران شدن‌های بی حد و اندازه خود، عصبانی شده‌اید، کتاب اختلال اضطراب فراگیر، پیشنهادی کاربردی و مفید برایتان است.

جملاتی از کتاب اختلال اضطراب فراگیر

اختلال اضطراب فراگیر (GAD)۲، یکی از اختلال‌های اضطرابی و از شایع‌ترین اختلال‌های روان‌شناختی است که به‌صورت نگرانی مفرط و بیش‌ازاندازه درباره رویدادهای روزمره مطرح می‌شود. این اختلال می‌تواند برای مدت‌زمان طولانی فرد را درگیر و درنتیجه کارکردهای فرد را دچار مشکل کند.

به‌طورکلی، نگرانی بخشی از ویژگی‌های هر فردی است و همه افراد به‌نوعی نگرانی را در فعالیت‌های روزمره یا زندگی خود تجربه می‌کنند. ازاین‌رو، شاید بتوان نگرانی را به ' نگرانی طبیعی' و ' نگرانی شدید یا بیش‌ازحد' تقسیم نمود. در نگرانی طبیعی، همچنان که به نظر می‌رسد، فرد نگرانی را تجربه می‌کند اما کنترل آن آسان است و در فعالیت‌های روزمره فرد اختلال ایجاد نمی‌شود، اما در افراد مبتلابه اختلال اضطراب فراگیر، میزان این نگرانی آن‌قدر شدید و توان کاه است که فرد توانایی انجام کارها را از دست می‌دهد و به‌احتمال‌زیاد در کارکردهای زندگی دچار مشکل می‌شود. در این اختلال، فرد احساس می‌کند که کنترلی بر نگرانی‌های خود ندارد. قدرت تمرکز و تفکر وی بسیار کاهش می‌یابد.

این کتاب شامل چندین راهبرد متفاوت است و در طول فصل‌های مختلف مطرح می‌شود. هر راهبرد مبتنی بر یک مفهوم متفاوت درباره چگونگی درک و مدیریت نگرانی و اختلال اضطراب فراگیر است.


نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
reihane021
۱۳۹۹/۰۲/۲۵

تمرین های مهم و اصل کاریش داخل سایته که ترجمه ای نداره😥 کاملا ارزش کتاب میاد پایین. با این حال تنها کتابی هست ک درمورد اختلال اضطرابه 😔

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۷۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۶,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۹/۰۳
شابکundefined
تعداد صفحات۳۷۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۶,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۹/۰۳