با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب باور کنید تا به‌دست آورید اثر برایان تریسی

دانلود و خرید کتاب باور کنید تا به‌دست آورید

بر تردیدهای خود غلبه کنید، گذشته‌ را رها نمایید، و به توانمندی‌های بالقوه‌ی خود تحقق بخشید

۴٫۰ از ۵ نظر
۴٫۰ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب باور کنید تا به‌دست آورید  نوشته  برایان تریسی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت
معرفی نویسنده
عکس برایان تریسی
برایان تریسی
کانادایی | تولد ۱۹۴۴

برایان تریسی نویسنده‌ی آمریکایی‌ـ‌کانادایی و سخنرانی محبوب در زمینه‌ی توسعه‌ی فردی و مدیریت کسب‌وکار است. او علاوه بر انتشار کتاب‌های پرفروش که به زبان‌های مختلف ترجمه شده‌، برای برگزاری جلسات و سخنرانی به بیش از ...

معرفی کتاب باور کنید تا به‌دست آورید

کتاب باور کنید تا به دست آورید از برایان تریسی و دکتر کریستینا استاین درباره‌ی غلبه بر تردیدهای درونی، رها کردن گذشته و بالفعل کردن توانمندی‌های بالقوه انسان است. مهدی قراچه‌داغی این اثر را به فارسی برگردانده است و نشر ذهن‌آویز آن را منتشر کرده است.

درباره‌ی کتاب باور کنید تا به دست آورید

 کتاب باور کنید تا به‌دست آورید اثر برایان تریسی و کریستینا استاین است. آن‌ها در این کتاب راهکارهایی درباره‌ی غلبه بر تردیدها ارائه داده اند. با ما همراه می‌شوند تا بتوانیم گذشته خود را رها کنیم و برای تحقق بخشیدن به توانمندی‌های بالقوه‌ی ما نکاتی را می‌آموزند. در اصل همه‌ی ما انسان‌ها مثل داود هستیم. مجسمه‌ی داود زیباترین مجسمه‌ی دنیا اثر میکل آنژ. همانطور که میکل آنژ توانست پیکر داود را در تخته سنگی مرمری ببیند و آن چه که داود نبود را از آن جدا سازد، انسان‌ها نیز باید بتوانند آن چیزی که متعلق به آنان نیست، یعنی تردید‌ها، شکست‌های قدیمی و ناکارآمدی را کنار بگذارند تا در مسیر موفقیت قرار بگیرند.

کتاب باور کنید تا به دست آورید را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

کتاب باور کنید تا به‌دست آورید برای افرادی که می‌خواهند به سرعت در مسیر موفقیت به جلو بروند بسیار خواندنی است. این کتاب همچنین می‌تواند راهنمای مناسبی برای افرادی باشد که در تلاشند تا به نحوی، تغییرات مثبتی در زندگی شان به وجود آورند و خودشان را لایق موفقیت و خوشبختی می‌بینند.

درباره‌ی برایان تریسی

برایان تریسی در ۵ ژانویه‌ی ۱۹۴۴ در کانادا متولد شد. خانواده‌ی آن‌ها وضعیت مالی خوبی نداشتند و او از همان ابتدای زندگی مزه‌ی فقر را چشیده بود. برایان تریسی در سال‌های جوانی خود به سرتا سر دنیا سفر کرد. با کارهای کم درآمدی که او داشت، این سوال به ذهنش رسید که چرا نمی‌تواند موفق باشد و همیشه بقیه از او موفق‌تر هستند؟ بنابراین تمام آموخته‌هایش در زمینه‌ی کاری‌اش، یعنی مدیریت و فروش را گردآوری و تدوین کرد. با این کار توانست ساختار دقیقی برای فروش و مدیریت فروش بنا نهد. در حال حاضر برایان تریسی یکی از مشهورترین افراد در زمینه مشاوره مدیریتی و توسعه منابع و نیروی انسانی است. 

مهدی قراچه‌داغی 

مهدی قراچه‌داغی، متولد سال ۱۳۲۶ در کاشان است. قراچه‌داغی مترجم کتاب‌های روان‌شناسی، تربیت کودک و نوجوان، کسب‌وکار، اقتصاد و رمان است. وی از سال ۱۳۵۱ ترجمه کتاب را آغاز کرده‌است و تا زمان نگارش این مقاله، ۵۱۰ عنوان کتاب را ترجمه کرده‌است، که از میان آن‌ها بیش از ۳۵۰ عنوان در حوزه روان‌شناسی بوده‌است.

جملاتی از کتاب باور کنید تا به دست آورید

رشد به معنای تغییر و تغییر زمینه‌ساز ریسک است، رفتن از شناخته‌ها به ناشناخته‌ها.

توماس ادیسون زمانی گفت: ما با سه گونه اشخاص روبه‌رو هستیم: کسانی که فکر می‌کنند، کسانی که فکر می‌کنند که فکر می‌کنند و بالاخره کسانی که حاضرند بمیرند و فکر نکنند. اکثریت بزرگ مردم، زندگی را بگونه‌ای پشت‌سر می‌گذارند بدون اینکه فکر کنند که کی هستند و چگونه به موقعیت امروزشان رسیده‌اند. این افراد زندگی صرفآ برایشان اتفاق می‌افتد که توضیحی برای آن وجود ندارد.

آنها اولین شغلی را که به آنها پیشنهاد می‌شود قبول می‌کنند. و بعد کسانی که شغل‌های دیگری به آنها پیشنهاد می‌کنند حرفه و شغل آنها را مشخص می‌سازند. وقتی به این نتیجه می‌رسند که نمی‌خواهند زندگی مجردی داشته باشند به اولین کسی که با او برخورد کردند ازدواج می‌کنند.

اما حقیقت این است که دنیای شما بیشتر از طریق اندیشه‌های شما شکل می‌گیرد. وقتی فکر کردن خود را بهبود می‌بخشید، اقدامات و نتایج خود را بهتر می‌کنید. وقتی فکرتان را عوض می‌کنید، زندگیتان تغییر می‌کند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۰۸ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۸/۱۵
شابک۹۷۸۶۰۰۰۰۰۰۰۰۰
تعداد صفحات۲۰۸صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۸/۱۵
شابک۹۷۸۶۰۰۰۰۰۰۰۰۰