با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
ادغام بنگاه‌های صنعتی برای ارتقای توان رقابتی

دانلود و خرید کتاب ادغام بنگاه‌های صنعتی برای ارتقای توان رقابتی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ادغام بنگاه‌های صنعتی برای ارتقای توان رقابتی  نوشته  فرزاد مرادپور  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب ادغام بنگاه‌های صنعتی برای ارتقای توان رقابتی

فرزاد مرادپور آثار ادغام واحدهای صنعتی در کشورهای مختلف را با هدف شناخت انگیزه‌ها و روش‌های ادغام این بنگاه‌ها، در تجربیات مطرح بین‌المللی بررسی کرده و به مقایسه آن با شرایط ایران، پرداخته است. حاصل این مطالعات در کتابی با عنوان ادغام بنگاه‌های صنعتی برای ارتقای توان رقابتی، منتشر شده است.


درباره کتاب ادغام بنگاه‌های صنعتی برای ارتقای توان رقابتی

تعدد و پراکندگی بنگاه‌های بسیاری از رشته‌های صنعتی در ایران به‌صورت قابل توجهی بالاست. فرزاد مرادپور در کتاب ادغام بنگاه‌های صنعتی برای ارتقای توان رقابتی از لزوم ادغام این بنگاه‌ها باهدف تقویت توان رقابتی با تاکید بر حضور در بازارهای بین‌المللی می‌گوید. باید خاطرنشان ساخت تجربیات بین‌المللی نشان می‌دهد ادغام میان این بنگاه‌ها تاثیر بسزایی در صرفه‌جویی، کاهش هزینه‌ها به ویژه هزینه‌های مبادلاتی، ارتقا کارایی و هم‌افزایی میان شرکت‌ها دارد.

خواندن کتاب ادغام بنگاه‌های صنعتی برای ارتقای توان رقابتی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

مطالعه کتاب ادغام بنگاه‌های صنعتی برای ارتقای توان رقابتی، به صاحبان کسب‌وکارهای مختلف و همچنین سیاست‌گذران اقتصادی و صنعتی کشور پیشنهاد می‌شود.

جملاتی از کتاب ادغام بنگاه‌های صنعتی برای ارتقای توان رقابتی

تملک و ادغام میان بنگاه‌ها از شیوه‌های شایع افزایش اندازه، توسعه، کاهش هزینه‌ها به ویژه هزینه‌های مبادلاتی، ارتقای کارایی و هم‌افزایی میان شرکت‌ها محسوب شده که گاه درجهت حذف بنگاه‌های رقیب، حذف رقابت و ایجاد انحصار به کار گرفته می‌شوند. به همین دلیل، ازجمله موضوعات مهمی هستند که در قلمرو دوشاخه حقوقی متفاوت یعنی حقوق رقابت و حقوق شرکت‌ها از آن‌ها سخن به میان می‌آید. این اقدامات از مصادیق همکاری میان بنگاه‌ها محسوب شده و معمولا موجب تقویت موقعیت حداقل یکی از آن‌ها و افزایش سهم آن در بازار می‌گردند.

برای مطالعه‌ی جمله‌های بیشتری از کتاب ادغام بنگاه‌های صنعتی برای ارتقای توان رقابتی، بخش نمونه کتاب را رایگان دانلود کنید.

فهرست مطالب کتاب ادغام بنگاه‌های صنعتی برای ارتقای توان رقابتی

• فصل اول: مفاهیم و مبانی نظری

• فصل دوم: تجربیات بین‌المللی

• فصل سوم: بررسی وضعیت ایران

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۵۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۴/۰۱
شابکundefined
دسته بندی
تعداد صفحات۲۵۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۸,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۴/۰۱