با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
قلب سلحشور؛ صاحبان سریران (جلد دوم)

دانلود و خرید کتاب قلب سلحشور؛ صاحبان سریران (جلد دوم)

۴٫۷ از ۹ نظر
۴٫۷ از ۹ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب قلب سلحشور؛ صاحبان سریران (جلد دوم)  نوشته  نغمه تفلیسی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب قلب سلحشور؛ صاحبان سریران (جلد دوم)

«قلب سلحشور» یک رمان تخیلی بلند دو جلدی نوشته نغمه تفلیسی است که در فضای جن و پری و اساطیر می‌گذرد. در خلیج گرانگِر واقع در نروژ، آذم در ویلای آرام و دنج خود به همراه عبید، دوست و همراه وفادارش روزگار می‌گذراند. عبید جنی جوان و سه رگه است که به مدت دویست سال است در خدمت آذم است و بنده اوست. آذم و عبید در انتظار پیامی مهم‌اند که به دستشان می‌رسد و محتوی نام و نشانی جنی به نام عامر است. عامر قرار است نام کلید آذم و محل سکونت او را به آنها بگوید. سفر طولانی آنها آغاز می‌شود و رهسپار تهران می‌شوند، غافل از اینکه عامر گنده‌لات تهرانی، دچار فراموش شده است و... نغمه تفلیسی در رمان بلند تخیلی و ماجراجویانه «قلب سلحشور» در هر دو فضای تخیل و واقعیت، از اِلِمان‌های اساطیری و متافیزیک نام‌آشنا و نغز بسیار بهره گرفته است و همین نکته باعث جذابیت و بکر شدن داستان برای مخاطب می‌شود. اما در عین حال، تخیلی بودن داستان باعث نمی‌شود فضایی مهجور و نامأنوس به‌وجود آید و به‌عکس، داستان صمیمی و ملموس پیش می‌رود. تصویرپردازی‌ها و پرداخت موقعیت‌های واضح و قابل درک، نقطه قوت این داستان است و باعث می‌شود مخاطب حس کند که در دنیای تخیلی، در کنار شخصیت‌ها ماجراجویی می‌کند. جلد دوم این رمان و ماجرای شکستن طلسم به دست خیزران را بخوانید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۶)
رويا
۱۳۹۸/۰۵/۲۴

جلد اول رو خوندم داستانی واقعا لذت بخش و گیرا داره ، جدا از موضوع داستان، اتفاقات غیر قابل پیش بینی اون رو مهیج تر و جذاب ترکرده، دوست دارم زودتر ب پایانش برسم تا نتیجه و سرنوشت شخصیت های

- بیشتر
p1177
۱۳۹۹/۰۱/۱۱

خیلی خیلی جذاب بود، از اون داستان هاست که تا مدتها توی ذهن می مونه و دلت می خواد کاراکترهاش رو تو واقعیت ببینی، دلم می خواست تموم نشه. عاالی قبل از هر کتابی این کتاب رو بخونید.

میس سین
۱۴۰۰/۰۲/۲۸

خیلی عالی بود واقعا آفرین به این قلم توانا و قدرت تخیل و شخصیت پردازی عالی ... امیدوارم به زودی جلد سوم هم بیاد.

mahsa
۱۳۹۸/۰۵/۲۳

عالی ارزش خوندن را دارد

نغمه
۱۳۹۸/۰۵/۲۴

کتاب جالب و سرگرم کننده ایه، از نویسنده های ایرانی بعیده اما پیچیدگی و شخصیت پردازیش واقعا قابل توجه اونم برای ژانر فانتزی

parham
۱۳۹۸/۰۸/۲۶

نسخه اول عالیات ولی دوم خرید نمیشه کرد

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۲)
شجاعت یعنی انتخاب درست اما دشوار.
میس سین
پیروزی واقعی و حقیقی با تصمیم اشتباه، با نیت درست بدست نمیاد.
میس سین

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۵۱ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۵/۰۷
تعداد صفحات۳۵۱صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۰,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۵/۰۷