اشتباهات یک زن؛ جلد اول
۴٫۰از ۹۵ نظر

دانلود کتاب اشتباهات یک زن؛ جلد اول

تجربه‌های ارزشمند

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
۴٫۰از ۹۵ نظر
۴٫۰از ۹۵ نظر
۴٫۰از ۹۵ نظر
دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب اشتباهات یک زن؛ جلد اول

اشتباهات یک زن اثر ام.سوسا نویسندهٔ کتاب دوراهی است. او با قلم تأثیرگذار خود، افکار و تجربه‌هایش را در زمینه روابط عاطفی با جنس مخالف در این اثر نوشته است.

کتاب اشتباهات یک زن، اشتباهاتی را که زنان اغلب در ازدواج مرتکب می‌شوند، نشان می‌دهد. و راهکارهایی برای پذیرفتن و مواجه با آن‌ها دارد. این اثر را با ترجمه‌ی نجمه سالاری می‌خوانید.

درباره‌ی کتاب اشتباهات یک زن

کتاب اشتباهات یک زن، به تمام رفتارهای غلطی می‌پردازد که زنان در رابطه با مردان ممکن است انجام دهند. ام. سوسا نویسنده‌ی کتاب اشتباهات یک زن، برای نوشتن اثرش، افکار و تجربه‌هایی که در زمینه‌ی روابط عاطفی داشته است بیان کرده. او همچنین اشتباهاتی را بیان کرده است که درباره رابطه با مردها، تغییر دادن آنها، احترام به حریم خصوصی طرف مقابل، پیش‌رفتن سریع در رابطه و.... ممکن است مرتکب شویم. 

با خواندن کتاب اشتباهات یک زن این قدرت را پیدا می‌کنید تا بتوانید کنترل بیش‌تری بر عواطف و احساسات خود داشته باشید. خواندن کتاب شاید سبب شود خاطرات دردناک‌تان را دوباره به یاد آورید و حتی ممکن است به شما نشان دهد که در ازدواج قبلی کجای راه را اشتباه رفته‌اید، اما درس مهم و ارزشمندی به شما می‌دهد و آن عشق به خویشتن است.

کتاب اشتباهات یک زن را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

مطالعه‌ی کتاب اشتباهات یک زن برای تمام زنانی که آماده‌اند تا اشتباهاتشان را بپذیرند و وارد رابطه‌ای سالم و سازنده شوند، سودمند است.

درباره‌ی ام. سوسا

ام. سوسا نویسنده‌ی کتاب اشتباهات یک زن، نویسنده‌ای آمریکایی است که در زمینه‌ی زنان فعالیت می‌کند. او زمان زیادی را صرف انتقال دیدگاه‌ها و اندیشه‌هایش به زنان در شبکه‌های اجتماعی می‌کند. ام. سوسا علاوه بر کتاب اشتباهات یک زن، کتاب دوراهی را هم نوشت که بسیار پرفروش بود اما در ایران ترجمه نشده است.

جملاتی از کتاب اشتباهات یک زن

مهم‌ترین رابطه‌ای که دوباره باید می‌ساختمش، ارتباط با خودم بود.

اگر دیگران ارزش مرا نمی‌دانستند، اساساً به این خاطر بود که خودم هم توجه زیادی به خودم نداشتم. اشتباه نکنید، من خیلی به خودم اهمیت می‌دادم و نازپرورده بودم، ولی در درونم دختری تنها پنهان شده بود که نیازش تنها در این خلاصه می‌شد که مردی شایسته او را دوست بدارد. از اعماق وجودم نیاز داشتم تا ارزش واقعی‌ام را بیابم و به عشق دیگران برای کامل کردن خودم متکی نباشم.

اشتباه پشت اشتباه! عاقبت فهمیدم من تنها کسی نیستم که چنین حسی دارد. می‌دیدم که دوستان صمیمی‌ام نیز دقیقاً همان اشتباه مرا تکرار می‌کنند و سعی در پنهان کردنش دارند، اما این را هم می‌دانستم که همهٔ آن‌ها همچون من، دارای شرایط یکسانی هستند.

واقعاً خیلی جالب بود وقتی می‌دیدم آن‌ها مرا راهنمایی و نصیحت می‌کنند که باید این‌کار را انجام بدهم یا آن‌کار را انجام ندهم، ولی خودشان به حرف‌هایشان عمل نمی‌کردند. با خودم می‌گفتم من باید به نصیحت‌هایشان گوش کنم، درحالی‌که خودشان به آن عمل نمی‌کنند؟! حتماً دوستان عزیزم! من قطعاً به نصیحت‌هایتان گوش خواهم داد!!!

فهرست

ارزش‌های فردی شما

تغییر دادن مردها

غر زدن شرایط را بهتر نمی‌کند

این فقط یک ارتباط نیست

شما کامل کننده‌ی خودتان هستید

تخریب(شروعی دوباره)

رها کنید تا بتوانید نفس بکشید


نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۵۱)
👑Nargess Ansari👑
۱۳۹۹/۰۸/۰۷

این کتابو تقریبا یک ماه پیش خوندم ولی امشب به دلایلی فهمیدم چقدرررر کتاب مفیدی بوده...به همه خانما پیشنهاد میکنم😊❤

Fatemeh Karimian
۱۳۹۹/۰۷/۳۰

وقتی داشتم این کتاب رو می خوندم متوجه شدم که این کتاب صرفا بر اساس تجربیات نویسنده نوشته شده.. درسته که تجربیات ارزشمند هستند اما.. من ترجیح می دم این جور کتاب ها رو از نویسنده هایی بخونم که توی رشته روانشناسی

- بیشتر
hiden
۱۳۹۹/۰۷/۲۷

خیلی مفید بود .پیشنهاد میکنم مطالعه کنید .

negar
۱۳۹۹/۰۷/۲۳

کتاب خلاصه و خوبی بود وبا زبان خودمانی بیان شده بود ولی مطالب تکراری بود و چیز جدیدی نداشت اگر کتاب هایی از همین نوع خونده باشید مثل بقیه انگار یه تقلید باشه و انگیزه آدمو واسه خوندن جلد دوم

- بیشتر
زهرا
۱۳۹۹/۰۷/۲۳

خیلی کتاب خوب و مفیدی برای بانوان است ، پیشنهاد می کنم حتما بخوانید

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۲۳۸)
برای فردی که حاضر نیست به‌خاطر شما یک شب از خوابش بزند، از خواب‌تان نزنید.
مستاجر
اگر فکر می‌کنید به مردی نیاز دارید تا شما را کامل کند، بهتر است مجرد و تنها بمانید.
مستاجر
اگر مردتان مطابق میل شما نیست، چرا اصرار دارید تغییرش دهید؟ یا همان‌گونه که هست بپذیریدش یا بگذارید برود. می‌خواهید مردی را مجبور کنید تا شما را دوست داشته باشد؟ سعی دارید او را تغییر دهید؟ چه بخواهید چه نخواهید، او خودش است. سعی نکنید او را به کسی که نمی‌خواهد باشد تبدیل کنید. نمی‌خواهم بگویم زندگی‌تان را همانند یک احمق برای تغییر دادن عادت‌های نامناسب مردی تلف می‌کنید، بلکه می‌خواهم بگویم تلاش کردن برای تغییر مردی که خودش نمی‌خواهد تغییر کند، ممکن است در بلندمدت باعث رنجیده شدن خودتان شود.
☕ʙᴏᴏᴋɪsʜ ɢɪʀʟ☕
مدت زیادی زمان برد تا بفهمم تنها کسی که می‌تواند کاملم کند، خودم هستم؛ فقط خودم. خودم نقطهٔ آغاز و پایان هر چیزی بودم و این حسی بود که درمورد خودم داشتم.
کتاب ناب
اگر می‌خواست با شما تماس بگیرد، تماس می‌گرفت.
مستاجر
نمی‌توانید فردی را مجبور کنید که شما را دوست بدارد.
مستاجر
بدون شک مهم‌ترین رابطه‌ای که دوباره باید می‌ساختمش، ارتباط با خودم بود.
mk
ارزش این را دارم که نسبت به من متعهد باشی. به هیچ‌کس اجازه نمی‌دهم سبب شود احساس کنم از دیگران کم‌ارزش‌ترم. دیگر اجازه نخواهم داد کسی باعث شود چشم‌هایم پر از اشک شوند. دیگر وقت ارزشمندم را برای کسی که حتی حاضر نیست، ببیند چه زنی در مقابل او ایستاده است، بیهوده تلف نمی‌کنم. این وظیفهٔ من نیست که طرز فکر فرد دیگری را درست کنم
Numb
مهم‌ترین رابطه‌ای که دوباره باید می‌ساختمش، ارتباط با خودم بود.
Numb
خود را آن‌طورکه هستید بپذیرید، نه آن‌طورکه دیگران از شما می‌خواهند باشید.
مستاجر

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۱۲ صفحه
نوع فایلePUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۳/۱۳
تعداد صفحات۱۱۲صفحه
نوع فایلePUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۳/۱۳