با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
دولت موعود؛ گفتارهایی درباره‌ی حضرت ولی عصر (عج) دفتر اول

دانلود و خرید کتاب دولت موعود؛ گفتارهایی درباره‌ی حضرت ولی عصر (عج) دفتر اول

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب دولت موعود؛ گفتارهایی درباره‌ی حضرت ولی عصر (عج) دفتر اول  نوشته  محمدعلی انصاری  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب دولت موعود؛ گفتارهایی درباره‌ی حضرت ولی عصر (عج) دفتر اول

مسلمانان برای نیل به کمال، چاره‌ای جز چنگ انداختن به قرآن و عترت ندارند. لازمهٔ چنین تمسکی معرفت‌اندوزی و شناختِ این دو گنجینهٔ بی‌مانند الهی است. کتاب خدا نسخهٔ هدایت و سعادت است و خاندان پیامبر (ص)، شهود عینی قرآن و تجلی ممثّل کلام حق. در این راستا مجموعه «زلال عترت» برآن است تا گوشه‌هایی از جمال و کمال خاندان پیامبر و نیز راه‌های توفیق در بهره‌گیری از سیرهٔ ایشان در مسیر زندگی را برای عاشقان اهل بیت و سالکان راه حق منتشر در دفترهایش منتشر کند. کتاب «دولت موعود» نیز دفتر اول این مجموعه است که به معرفی امام زمان (ع)، کمالات آن حضرت، موضوع مهدویت، انتظار و غیبت حضرت و دولتی که ایشان به یاری الهی تشکیل خواهند داد، می‌پردازد.
نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۲)
به یمن او (حضرت قائم (عج)) به خلق روزی می‌رسد و به خاطر وجود وی آسمان و زمین برقرار است.
حکیمی
او غنی بالذات و ما فقیر بالذاتیم، پس چون این وجودِ ضعیف نمی‌تواند به صورت مستقیم و مستقل از مصدر آن فیاض بی‌کران فیض گیرد، حکمت الهی اقتضا می‌کند که واسطه‌هایی بین او و بندگان باشند که فیوضات الهی را از مصدرش گرفته و متوجه خلایق و بندگان کنند.
حکیمی

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۷۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۴,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۰/۰۱/۱۵
تعداد صفحات۱۷۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۴,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۰/۰۱/۱۵