با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
دایرة‌المعارف جبر مقدماتی

دانلود و خرید کتاب دایرة‌المعارف جبر مقدماتی

۴٫۵ از ۲ نظر
۴٫۵ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب دایرة‌المعارف جبر مقدماتی  نوشته  محمدرضا شریفی کیا  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب دایرة‌المعارف جبر مقدماتی

کتاب دایره‌المعارف‌ جبر مقدماتی تالیف محمدرضا شریفی کیا، به مباحثی چون اتحاد جبری، تجزیه‌های جبری و روش‌‌های آن، عبارات گویا و رادیکال‌ها می‌پردازد. سبک و سیاق آموزش در کتاب دایره‌المعارف‌ جبر مقدماتی، همان روش‌هایی هستند که نویسنده در کلاس‌های آمادگی المپیاد ریاضی تدریس نموده است. در کتاب دایره‌المعارف‌ جبر مقدماتی سعی شده که تمام مباحث، بطور کامل و با مثال‌های متعدد و گوناگون، بیان شوند تا هر کسی در هر سطح حتی مبتدی، بتواند اولین گام برای وارد شدن به المپیاد ریاضی را محکم بردارد؛ در اصل، این کتاب برای کسانی که آرزوی شرکت کردن در المپیادهای مختلف ریاضی و همچنین قوی شدن در ریاضیات را دارند ولی نمی‌دانند از کجا و چگونه باید شروع کنند، نوشته شده است؛ فقط کافیست بخواهید و تلاشی بی‌وقفه داشته باشید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
محمدجواد
۱۳۹۹/۰۷/۲۱

اگر می‌خواهید ریاضی را شروع کنید به هر قصد و نیتی به نظر من این کتاب پیش‌نیاز شروع مطالعه به ریاضی است. شاید بهتر از این کتاب وجود نداشته باشد. بادرود

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۹۸ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۰/۱۲/۱۵
شابک۹۷۸۶۰۰۶۱۶۸۱۳۵
تعداد صفحات۱۹۸صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۰/۱۲/۱۵
شابک۹۷۸۶۰۰۶۱۶۸۱۳۵