با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
فراتر از راز؛ قدرت معنوی و قانون جذب

دانلود و خرید کتاب فراتر از راز؛ قدرت معنوی و قانون جذب

۳٫۰ از ۴ نظر
۳٫۰ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب فراتر از راز؛ قدرت معنوی و قانون جذب  نوشته  فاطمه باغستانی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب فراتر از راز؛ قدرت معنوی و قانون جذب

کتاب «فراتر از راز» نوشته دکتر لیزا لاو ماهیت حقیقی قانون جذب را فاش می‌کند. به طوری که بتوانیم آن چه را خواسته معنوی ما است جذب کنیم تا چیزی به زندگی خود بیافزاییم. این کتاب به ما می‌گوید که چطور خواسته‌ای درست را به دلیلی مناسب به سوی زندگی خود جذب کنیم. به عبارتی تلاش می‌کند به خوانندگان بیاموزد که چگونه از قانون جذب در راستای تعلیمات معنوی بهره گیرند. با خواند این اثر خواهیم آموخت که چگونه خواسته هایی ارزشمند و نوع‌دوستانه داشته باشیم تا تجلی آنها هم برای ما و هم برای کائنات شادی‌بخش باشد. کتاب «فراتر از راز» با زبانی روشن و متنی ساده تلاش می‌کند تفاوت میان استفاده از قانون جذب ربای خواسته‌های نفسانی را از کاربرد آن برای خواسته‌های معنوی تمییز دهد. رسالتی که ارمغان آن، خوشنودی درونی صرف نظر از اتفاقات بیرونی است. اگر بر این باوریم که رازی در زندگی نهفته است و ارزش کشف کردن را دارد، بدون‌شک، راز قانون جذب نیست، بلکه راز معنویت و خداست
نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۴)
مذاهب دیگری پا به عرصه گذاشته‌اند و درنهایت اسلام فرامین کامل‌تر و دقیق‌تری ارائه داده است.
زهرا یارمحمد
یکی از بهترین تمرینات که در طول روز به شما کمک می‌کند همسو با معنویت باقی بمانید، به یاد داشتن خداوند است. در ذیل روش‌هایی مبتنی بر دستورات دینی مسلمانان ارائه شده است: پنج بار نیایش روزانه
زهرا یارمحمد
به همین دلیل توصیه می‌کنم قبل از آرزو کردن، نفس را تسلیم کنید. سپس زمانی را برای همسویی با معنویت صرف کنید تا متوجه خواسته‌های معنویت شوید. از خود بپرسید آیا خواسته‌تان در بهبود زندگی دیگران نقشی دارد؟
زهرا یارمحمد
چرا مراقبه و عبادت مفید است؟ برخی از مهم‌ترین دلایل را بیان می‌کنم. عبادت: - سیستم عصبی را تسکین می‌بخشد، مرتبه‌ای بالاتر از سلامتی فیزیکی، جوانی و نشاط را فراهم می‌کند. - موجب آرامش عاطفی و درونی، ثبات قدم و شادمانی می‌شود. - وارستگی، درایت و حضور قلب را افزایش می‌دهد و موجب می‌شود حقیقت را واضح‌تر درک کنیم و عاقلانه‌تر رفتار نماییم. - هماهنگی بیشتری بین افکار، احساسات و رفتارهای شما ایجاد می‌کند و برای شما این امکان را فراهم می‌کند تا با مهارت بیشتری به اهداف خود برسید. - به ما کمک می‌کند نفس را با روح همسو ساخته و پیوند دهیم. - آگاهی و شناخت را افزایش می‌دهد. - زندگی و روابط شما را مملو از روح و معنویت می‌کند. خلاقیت، بینش و شهود را در شما افزایش می‌دهد.
زهرا یارمحمد

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۵۶ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۱۱/۱۵
شابکundefined
تعداد صفحات۲۵۶صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۱۱/۱۵