با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
حقیقت راستین موفقیت؛ آنچه یک درصد برتر آدم‌ها انجام می‌دهند و به شما نمی‌گویند

دانلود و خرید کتاب حقیقت راستین موفقیت؛ آنچه یک درصد برتر آدم‌ها انجام می‌دهند و به شما نمی‌گویند

۳٫۷ از ۳ نظر
۳٫۷ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب حقیقت راستین موفقیت؛ آنچه یک درصد برتر آدم‌ها انجام می‌دهند و به شما نمی‌گویند  نوشته  گریسن  وین  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب حقیقت راستین موفقیت؛ آنچه یک درصد برتر آدم‌ها انجام می‌دهند و به شما نمی‌گویند

گریسون وین در «حقیقت راستین موفقیت» از یک راز پرده برداشته است. رازی در زمینه موفقیت. آنچه یک درصد برتر آدم‌ها انجام می‌دهند و به شما نمی‌گویند. مسئله مهمی است نه؟پس با خواندن این کتاب، بیاموزید چطور در نبردی نابرابر پیروز شوید! گریسون وین پس از بررسی کردن وضعیت بالغ بر پنج هزار فرد ماهر و حرفه‌ای در بیشتر از بیست صنعت امریکا این کتاب را نوشته است. هدف او از این تحقیقات پیدا کردن زمینه‌های مشترک میان افراد حرفه‌ای در کار خود و یافتن خصوصیات، مهارت‌ها و رفتارهایی در آنها بوده که باعث شده آنها به درجات بالای موفقیت برسند. «چه چیزی لازم است تا فرد به بیشترین موفقیت در صنعت برسد؟ مدیران خاصی که به افراد روحیه می‌دهند، بهترین عملکرد را دارند و وقتی قسمت‌های دیگر شرکت تقلا می‌کنند تا سهمیه‌ها را برآورده کنند آن‌ها همهٔ رکوردهای موجود را می‌شکنند؛ چطور این مدیران به این موفقیت می‌رسند؟» اگر به دنبال این هستید که راز موفقیت افراد خاص را دریبابید و از آن در انجام کارها و نقشه های خود بهره ببرید، نه‌تنها خودتان کتاب جذاب و آموزنده وین را بخوانید بلکه آن را به همکاران، دوستان و عزیزانتان هدیه دهید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
Dexter
۱۳۹۷/۱۱/۲۹

چاپیه این کتاب رو خوندم. کتاب بسیار خوبیه.نویسنده در کتاب گفته اکثر افراد موفق راز اصلی موفقیتشون رو لو نمی دن، و اکثر کتاب های موفقیت هم چیزای تکراری رو گفته، مثلا اینکه تلاش کنید، ناامید نشید و غیره. در

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۱۲ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۱۱/۱۰
شابکundefined
تعداد صفحات۳۱۲صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۱۱/۱۰