با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
بیست راه ارتباط بهتر

دانلود و خرید کتاب بیست راه ارتباط بهتر

۴٫۲ از ۱۲ نظر
۴٫۲ از ۱۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب بیست راه ارتباط بهتر  نوشته  شبنم صیرفی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب بیست راه ارتباط بهتر

ارتباط برقرار کردن، چه با خود و چه با دیگران، بخش بزرگی از تجربه‌ی انسان بودن است. مهارت‌های ارتباطی، همه‌ی مشکلات بین افراد را رفع نمی‌کند، اما اغلبْ آن‌ها این تکنیک‌ها را به منظور قدرشناسی و درک متقابل مفید می‌دانند. علاوه بر آن، این ابزار رابطه‌ای صمیمانه‌تر و شناختی عمیق‌تر از طرف مقابل برایشان به ارمغان می‌آورد.

«۲۰ راه ارتباط بهتر» نوشته دویل بارنت راهنمایی جمع‌وجور و کوچک شامل بیست توصیه ارتباطی اساسی و قابل اجرا برای بهبود بخشیدن به ارتباط شما با اطرافیان است.

راهکارهای ارائه‌شده در این کتاب راهکارهایی سریع و آسان برای دست‌یابی به چند مهارت ارتباطی اساسی است و با این‌که این مهارت‌ها در همه‌جا و برای همه کس کاربرد دارد، اما برای کسانی که دوستشان دارید و به آن‌ها اعتماد دارید، مؤثرتر است.

شما می‌توانید به روش خودتان راهکارهای این کتاب را اجرا کنید. هر فرد و هر رابطه، در نوع خود منحصر به فرد است، بنابراین با خیال راحت عبارات این کتاب را با بیان و درک خودتان تطبیق دهید.

آموختن تمامی این مهارت‌ها آسان است، ولی برای به یاد ماندن آن‌ها باید هر روز تمرین کنید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۹)
🌟
۱۳۹۹/۰۵/۱۳

من دوست داشتم ، چون خلاصه شفاف و کاربردیه . به نظرم کسایی که تو هر گونه ارتباطی هستن ، چه دوستی ، چه نامزدی ، چه متاهلی نکاتش راهنمایی میکنه درگیر چالشو ، خاله زنک تو رابطه نشین .

ترمه🍁
۱۳۹۹/۰۳/۱۴

همانطور که خود کتاب گفته این یک کتاب راهنماست 20 نکته ی به درد بخور رو مطرح کرده که نیازه شاید هر روز اونا رو مرور کنیم... نکاتش واقعا کاربردی و اساسی هستن اما برای موثر واقع شدن به اراده

- بیشتر
آیدا
۱۳۹۹/۰۱/۰۳

خیلی عالی بود..از همه بهتر حجم کتاب خیلی کم بود.و کلی نکات مفید داشت

sheida
۱۳۹۹/۰۵/۰۵

خیلی خوب بود ولی خیلی کوتاه و مختصر!!!!!

fatemeh gorji
۱۳۹۹/۰۲/۰۸

خیلی خوبه کوتاه و کاربردی

Niloofar Rafiei
۱۳۹۹/۰۶/۲۹

خلاصه و مفید

کاربر ۱۴۲۱۸۳۶
۱۳۹۹/۰۱/۱۴

به نظرم کتاب مختصر ومفیدی بود

samamehri
۱۳۹۹/۰۱/۱۶

کتاب درعین حال که حجمش کمه ولی نکات خوبی رو درارتباط با چگونگی رفتار درست در یک رابطه بیان میکنه ...و به نظر من واقعا ارزش خوندن رو داره

H E D I Y E
۱۳۹۹/۰۱/۲۳

تو ۷۰ صفحه ی مطلب رو هی تکرار کرده کتاب درسته کم حجمه میتونست مفیدتر باشه

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۸۸ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۰/۰۲/۰۱
تعداد صفحات۸۸صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۰/۰۲/۰۱