با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب خانواده مهم‌تر است؛ راهنمای کودک برای اینکه بداند، خانواده از هر جمعی باارزش‌تر است (مهارت‌های زندگی جلد بیست و سوم) اثر جی. اس. جکسون

دانلود و خرید کتاب خانواده مهم‌تر است؛ راهنمای کودک برای اینکه بداند، خانواده از هر جمعی باارزش‌تر است (مهارت‌های زندگی جلد بیست و سوم)

۵٫۰ از ۷ نظر
۵٫۰ از ۷ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب خانواده مهم‌تر است؛ راهنمای کودک برای اینکه بداند، خانواده از هر جمعی باارزش‌تر است (مهارت‌های زندگی جلد بیست و سوم)  نوشته  جی. اس. جکسون  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

دیگران دریافت کرده‌اند

معرفی کتاب خانواده مهم‌تر است؛ راهنمای کودک برای اینکه بداند، خانواده از هر جمعی باارزش‌تر است (مهارت‌های زندگی جلد بیست و سوم)

«خانواده مهم‌تر است» کتاب راهنمایی برای کودک است تا بداند، خانواده از هر جمعی باارزش‌تر است. جی اس. جکسوت در این کتاب مصور با زبان ساده مفهوم خانواده و ارزش‌های آن را برای کودکان توضیح داده است. والدین می‌توانند با خواندن این کتاب و با کمک گرفتن از تصاویر آن، مفهوم خانواده و ارزش‌های خانوادگی را به فرزندانشان بیاموزند و ویژگی‌های خانواده سالم را توضیح دهند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
دنیا
۱۴۰۰/۰۶/۰۲

بسیار کتاب خوب و اموزنده ای بود ممنون از برنامه خیلی عالی طاقچه😁😁

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۶/۰۲
شابک۹۷۸۶۰۰۸۷۳۳۱۴۰
تعداد صفحات۳۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۶/۰۲
شابک۹۷۸۶۰۰۸۷۳۳۱۴۰