با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
ارتعاش فکر

دانلود و خرید کتاب ارتعاش فکر

۴٫۷ از ۶ نظر
۴٫۷ از ۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ارتعاش فکر  نوشته  سیامک وطنی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب ارتعاش فکر

در کائنات قانونی حاکم است، قانونی یگانه و بسیار عظیم. جلوه¬های این قانون به شکل¬های مختلف وجود دارد ولی درنهایت تمامی این اشکال از یک قانون واحد پیروی می¬کنند. با جلوه¬هایی از این قانون آشنایی داریم ولی به‌طورقطع در مورد سایر قسمت¬های آن چیز زیادی نمی¬دانیم. با تحقیقات مستمر، روزبه‌روز وجوه بیشتری از این قانون ناشناخته آشکار خواهد شد.

در مورد قانون گرانش به‌طور علمی صحبت می¬کنیم ولی از علائم و نشانه¬های یک قانون¬ شگفت¬انگیز به¬نام قانون جذب در دنیای فکر چشم¬پوشی می¬کنیم. با نشانه‌های قانونی که اتم‌های یک ماده را در کنار یکدیگر نگه‌داشته، تمامی اجسام را به سمت خود کشانده و سیارات را در مدار خود حفظ می¬کند آشنایی داریم، اما چشمانمان را به یک قانون مهم می¬بندیم، این همان قانونی است که خواسته¬ها و ترس¬ها را به سمت ما هدایت کرده و موجب سازندگی و یا نابودی زندگی ما می¬گردد.

زمانی که بفهمیم فکر از جنس نیرو بوده، از نشانه‌های انرژی بشمار رفته و همانند آهن‌ربا دارای قدرت جذب است، در آن صورت درک می‌کنیم که چرا بسیاری از مسائل تاکنون ناشناخته به نظر می‌رسیدند. در این مقطع از زمان برای محققی که درزمینه قانون مهم جهان اندیشه یعنی قانون جذب وقت صرف کند و با مسائل آن درگیر شود، پاداش شایسته¬ای وجود ندارد.

زمانی که فکر می‌کنیم، ارتعاش‌هایی از جنس غیرمادی به بیرون نشر می‌دهیم، این ارتعاشات همانند ارتعاشات نور، گرما، الکتریسیته و مغناطیس حقیقی هستند. ازآنجایی‌که حواس پنج‌گانه ما قادر به حس کردن این ارتعاشات نیستند، دلیلی بر عدم وجود آن‌ها بشمار نمی¬رود. یک آهن‌ربای قوی قادر است با ارتعاش کردن نیروی عظیمی برای جذب کردن توده‌ای آهنی به وزن 100 پوند به سمت خود، اعمال کند، اما قادر نیستیم این نیروی عظیم را ببینیم، ببوییم، بچشیم، بشنویم و یا احساس کنیم. به همین نحو ارتعاشات فکر را نمی‌توان با حواس پنچگانه بینایی، چشایی، بویایی، شنوایی و یا لامسه احساس کرد. موارد بی‌شماری از افرادی خاص ثبت‌شده که با حساسیتی بی‌نظیر نسبت به احساسات روحی توانسته¬اند قدرت فکر و یا امواج حاصله را درک کنند، بسیاری از ما می-توانیم گواهی کنیم که ارتعاش افکار دیگران را فارغ از دوری و یا نزدیکی ارسال‌کننده آن احساس کرده‌ایم. تله پاتی و پدیده¬های وابسته به آن رویا‌هایی صرف تلقی نمی¬شوند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
مهدیه
۱۳۹۷/۰۸/۲۷

من کتاب های خود یاری خیلی خوندم و تجربه ایی هم در زمینه چگونگی قانون کاینات دارم من پیشنهاد میکنم بخونید ، نکات بسیار مفیدی داره در زمینه قانون جذب و ارتعاش،دو تا کتاب دیگه هم از همین نویسنده در

- بیشتر
sajjad mollayi
۱۴۰۰/۰۲/۰۸

سلام ،سلام،سلام باید ادعا کنم به راستی این کتاب ،بهترین کتابی بود که توی عمرم خوندم،همیشه نظرم بر این بود که کتاب به سوی کامیابی آنتونی رابینز هیچ رقیبی ندارد،اما باید اعتراف کنم که این کتاب یک سر و گردن از

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۶۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۶/۰۷
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۲۷۲-۱۰-۷
تعداد صفحات۶۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۶/۰۷
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۲۷۲-۱۰-۷