با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مه و باران

دانلود و خرید کتاب مه و باران

۳٫۰ از ۲ نظر
۳٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مه و باران  نوشته  حسن احمدی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب مه و باران

«مِه و باران » مجموعه ۷ داستان کوتاه نوجوانانه درباره زندگی مردمان عادی و دغدغه‌های آنها، نوشته حسن احمدی است. حسن احمدی از نخستین هنرمندان سال‌های شکل‌گیری حوزه‌ی هنری است که از همان سال‌ها داستان‌نویسی را آغاز کرد. او فارغ التحصیل رشته‌ی فیلمسازی از دانشکده‌ی صدا و سیما است. مجموعه داستان «سالاد با اینترنت» و رمان «بازی ادامه دارد» از آثار این نویسنده‌اند. وی در جشنواره‌های داستانی، فیلم و مطبوعات، بارها به عنوان داور حضور داشته و از اعضا انجمن نویسندگان کودک و نوجوان است. «مادربزرگ گفت این عجیب‌ترین اتفاق دنیا بود. زیباترین لحظه‌های زندگی من. او سال‌ها غصه زهرا را می‌خورد. همیشه دلش می‌خواست می‌دانست زهرا چه شد. کجا رفت... بچه‌ها منتظر مادر بزرگ بودند. زمستان بود. برف اطراف خانه‌ی بزرگ و زیبای مادر بزرگ را سفید کرده بود. برف همچنان می‌بارید. از پشت پنجره می‌شد تا دورها را دید. خانه مادر بزرگ در دامنه کوه جنگلی بود. چند خانه‌ی بزرگ و کوچک با سقف‌های رنگارنگ شیروانی هم در فاصله‌ای از هم همسایه‌های آن‌ها بودند. خانه مادر و پدر بزرگ همه نوع امکانات گرما و سرما داشت. شومینه با هیزم. رادیاتورهایی که با پکیج و گاز کار می‌کردند. با این حال در کنج سالن بزرگ خانه یک کرسی خوشگل هم گذاشته بودند. مادربزرگ کرسی و بخاری هیزمی را بیشتر دوست داشت. بچه‌ها برای تعطیلات به آن جا آمده بودند. وسط هفته دو روز تعطیلی رسمی با پنج شنبه و جمعه شده بود چهار روزتعطیلی شیرین. چه کیفی داشت حالا مادربزرگ به رسم قدیم‌ها دور کرسی برای نوه‌ها قصه تعریف کند.»
نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱)
فکر کرد چرا تا آن روز هیچ چیز را آن طور با دقت نگاه نمی‌کرده است؟ رو به پسر گفت:" هیچ می‌دانی از وقتی از خانه بیرون آمدیم، نوع نگاهم به همه چیز، به جاده، به دشت، کوه‌ها، درخت‌ها، دریا، آسمان و ابرها یک جور دیگر شده است!" پدر گفت:" این روزها چقدر فکرهایمان به هم نزدیک است!" پسر دست آن دو را گرفت و گفت:" خوش به حال شما."
neda

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۸۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۶/۰۶
شابکundefined
تعداد صفحات۸۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۸,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۶/۰۶