با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
۱۰۰۱ نکته که هر نوجوان و جوانی باید بداند

دانلود و خرید کتاب ۱۰۰۱ نکته که هر نوجوان و جوانی باید بداند

۲٫۰ از ۱ نظر
۲٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ۱۰۰۱ نکته که هر نوجوان و جوانی باید بداند  نوشته  هری اچ هریسون  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب ۱۰۰۱ نکته که هر نوجوان و جوانی باید بداند

«۱۰۰۱ نکته که هر نوجوان و جوانی باید بداند» نوشته هری. اچ. هریسون، نویسنده کتاب‌‌های روان‌شناسی و موفقیت است. در این کتاب هریسون هزارو یک نکته کلیدی برای پرورش فرزندان مستقل و توانمند بیان کرده است. نکاتی که دانستن آن‌ها برای هر نوجوان و جوانی ضروری است تا در آینده دچار سردرگمی در تصمیم‌گیری‌های بزرگ زندگی‌اش مانند ادامه تحصیل، انتخاب شریک زندگی، شغل و در نهایت تربیت فرزند خودش نشود. اگر فرزندان خود را متکی به خود و مستقل تربیت کنید بسیاری از مشکلاتی که در آینده ممکن است با آنها داشته‌باشید خودبه‌خود رفع خواهند شد. بسیاری از نگرانی‌های شما درباره آنها برطرف خواهند شد و خواهید دید که می‌توانید با خیال راحت در دوران کهنسالی به فرزندانتان تکیه کنید و از تدبیر و مدیریت آنها در زندگی لذت ببرید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
mahdi
۱۳۹۷/۰۶/۲۲

من این کتاب رو تو فیدبو مطالعه کردم کتاب خوبی نبود کتابی نبود که تا پایان خواننده رو با هاش همراه کنه ولی بعضی جا نکات جالبی داشت

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۹۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۹,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۵/۰۵
شابکundefined
تعداد صفحات۱۹۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۹,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۵/۰۵