با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
رازهای رهبری

دانلود و خرید کتاب رازهای رهبری

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب رازهای رهبری  نوشته  جی. دونالد واترز  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب رازهای رهبری

«رازهای رهبری» نوشته جی. دونالد والترز، برای هر روز شما نکته‌ای درباره فنون و رمز و رازهای رهبری بیان کرده است. روز را در ساعت مناسبی آغاز کنید. گفتارهای این کتاب را چند بار تکرار کنید. دفعۀ اول، با صدای بلند، بعد آرام‌تر، بعد به صورت یک زمزمه و سپس در فکرتان تکرار کنید. با هر بار تکرار، بگذارید کلمات با عمق بیشتری جذب ضمیر ناخودآگاه‌تان شوند.به تدریج مفهوم کاملی از این گفتارها به دست خواهید آورد، که اگر بخواهید آنها را طی یک دوره یاد بگیرید، شاید یک سال طول بکشد. در پایان، حقایق ارائه شده با شما یکی خواهند شد. آن صفحه از کتاب را که گفتار روزتان است، طی روز باز بگذارید. در هر فرصتی آن را مرور کنید. حتی‌المقدور آن گفتار را با شرایط واقعی زندگی‌تان تطبیق دهید. شب قبل از خواب، چند بار دیگر گفتار را تکرار کنید. هنگامی که به خواب می‌روید، کلمات را به ضمیر ناخودآگاه‌تان منتقل کنید و اثرات مثبت آن را در تمام وجودتان جذب کنید. بگذارید با ضمیر آگاه‌تان یکی شوند. روز اول: راز رهبری در این است که مقام و موقعیت را ابزاری برای خدمت به دیگران بدانی، نه ترومپتی که از طریق آن امتیاز خود را به گوش همه برسانی..

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
هدی
۱۳۹۹/۱۱/۲۰

کتاب خیلی خیلی کوتاهه کل مطالبش شاید در دو برگ‌کاغذ جمع بشه اما شعارهای کاملا کاربردی که به درد نه فقط مدیران بلکه همه انسانهایی که میخوان روابط ساده درستی با بقیه داشته باشن می‌خوره

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۶۴ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۱/۰۷/۰۲
تعداد صفحات۶۴صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۱/۰۷/۰۲