با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
حکمت روزانه‌ی موفقیت

دانلود و خرید کتاب حکمت روزانه‌ی موفقیت

۵٫۰ از ۲ نظر
۵٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب حکمت روزانه‌ی موفقیت  نوشته  وین دایر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب حکمت روزانه‌ی موفقیت

«حکمت روزانه‌ی موفقیت» اثری درباره رمز و رازهای موفقیت از وین دایر است. در این کتاب نکات ریز و پندهایی را خواهیدخواند که برای رسیدن به کامیابی و موفقیت شمار را یاری می‌کنند: «تعقیب موفقیت مانند فشردن مشتی پر از آب است. هر چقدر بیشتر فشار دهید، مقدار کمتری از آب در دستتان باقی خواهد ماند. وقتی بیش از حد برای رسیدن به موفقیت تلاش کنید، زندگی‌تان ماهیت تعقیب به خود می‌گیرد و شما قربانی زیاده‌خواهی می‌شوید.» «برای یافتن معنای عمیق‌تری از زندگی، نمی‌توان آن را در باورها و اعتقاداتی که از طرف دیگران به شما تحمیل شده است، پیدا کرد. برای این کار باید به درون خود فرو بروید.» «زندگی هیچ‌گاه خسته‌کننده و یک‌نواخت نیست، اما بعضی از انسان‌ها خودشان خستگی را انتخاب می‌کنند. خستگی و ملامت، تنها یک انتخاب است.»

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
ایمان
۱۳۹۸/۰۲/۱۳

واقعا کتاب های وین دایر عالیه دید انسان به زندگی زیبا تر میشه

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۶۸)
هرچه بیشتر شخصیتِ کمال‌یافته و ایده‌آل خود را در ذهن تجسم کنید و طوری رفتار کنید که گویی بین شما و اهدافتان فاصله‌ای وجود ندارد، آن‌گاه در فعال کردن توانایی‌ها و استعدادهای بالقوه‌ی خود در جهت تحقق بخشیدن به خواسته‌هایتان، موفق‌تر خواهید بود.
Mohamad Naseri
مطمئن باش که خوشبختی و آسایش خاطر جزو حقوق اولیه‌ی تو هستند. چرا که خداوند تو را آفریده و به عنوان بنده‌ی او، مستحق داشتن زندگی‌ای سرشار از لذت، عشق و خوشی هستی. شخصی که در مقابل آینه به تو نگاه می‌کند، همان کسی است که باید هر روز به او جواب پس بدهی. نمی‌توان خود را بر اساس توقع و انتظار دیگران شکل داد و زندگی را بر پایه‌ی قوانین وضعی آنها پیش برد. چرا که این روش مانع از رسیدن به موفقیت و کامیابی در زندگی می‌شود. آیا تا به حال متوجه این موضوع شده‌ای که جر و بحث کردن با کسی که روی نظرش پافشاری نمی‌کند، چقدر مشکل است؟
احمد زرگانی
تعقیب موفقیت مانند فشردن مشتی پر از آب است. هر چقدر بیشتر فشار دهید، مقدار کمتری از آب در دستتان باقی خواهد ماند. وقتی بیش از حد برای رسیدن به موفقیت تلاش کنید، زندگی‌تان ماهیت تعقیب به خود می‌گیرد و شما قربانی زیاده‌خواهی می‌شوید. اگر از عوض کردن شغل خود به هر علتی ممانعت می‌کنید (در صورتی که به آن علاقه ندارید)، تنها راه‌حل منطقی این است که به‌صورت روزانه، دوست داشتن آن را تمرین کنید. هیچ‌گاه فراموش نکن که به دنبال علاقه رفتن، پایه و اساس دستیابی به موفقیت در زندگی است. از همه‌ی رویدادها و وقایع زندگی لذت ببر، اما هیچ‌وقت خوشحالی یا موفقیت خود را وابسته به شخصی خاص، مکانی خاص یا شیئی خاص نکن.
احمد زرگانی
هر وقت اطمینان حاصل کردی که انجام هر کاری برایت ممکن است و غیرممکن وجود ندارد، آن وقت به هر خواسته و آرزویی دست خواهی یافت. به خاطر آنچه که هستی و آنچه که در اختیار داری شکرگزار باش. این اولین قدم برای دور کردن احساس ناشکری از ذهن است. شکست تنها یک عقیده و قضاوت است که ریشه در ترس دارد و می‌توان آن را با علاقه به خود، علاقه به شغل خود، اطرافیان و علاقه به جهانی که در آن زندگی می‌کنیم، از بین برد. برای رسیدن به هدف، قدم بزرگ‌تری بردار و تلاش بیشتری کن تا هم منافع خودت را به دست آوری و هم امکان نفع رساندن به دیگران را پیدا کنی.
احمد زرگانی
مطمئن باش که خوشبختی و آسایش خاطر جزو حقوق اولیه‌ی تو هستند. چرا که خداوند تو را آفریده و به عنوان بنده‌ی او، مستحق داشتن زندگی‌ای سرشار از لذت، عشق و خوشی هستی.
Mohamad Naseri
اجازه ندهید به دست آوردن تأیید و توجه دیگران، شما را از بین ببرد. نسبت به دستاوردهایتان فروتن و قدردان باشید و فراموش نکنید که نیرویی غیر از نفس و اراده‌ی شما، زندگی‌تان را اداره می‌کند. با فاصله گرفتن از تجمعات و متعلقات این دنیا، به خود اجازه می‌دهید تا به‌صورت هدف‌مندانه حرکت کنید. چیزهای ناراحت‌کننده و آزاردهنده تنها خاصیتشان این است که باعث ضعیف شدن شما می‌شوند. وقتی اجازه می‌دهید موضوعی ناراحتتان کند، همان انرژی‌ای در اطرافتان به وجود می‌آید که آن موضوع آزاردهنده از خودش بروز می‌دهد. پس با تسلط بر نفس، سعی کنید همیشه در حالت آرامش باشید.
احمد زرگانی
آسانسور رسیدن به موفقیت امروز خراب است، پس باید پله‌های ترقی را یکی یکی بالا بروید. خود را از قیدوبند اینکه همیشه باید حق با شما باشد آزاد کنید. در حین بحث و جدل از خود بپرسید: خوشحال بودن برایم اهمیت بیشتری دارد یا حق را به جانب خود دادن؟ به خاطر اینکه می‌توانید به بشریت، کره‌ی زمین و خالق خود خدمت کنید، شکرگزار باشید. هریک از این موارد، خود نعمتی بزرگ هستند. ابتدا از غیرممکن بودن باورها و اعتقادات خود اطمینان حاصل کن، سپس در جهت تغییر آنها قدم بردار. بدون اجازه و موافقت خود شخص، هیچ‌کس نمی‌تواند باعث ناراحتی او شود.
احمد زرگانی
انگار آنچه در زندگی به دنبالش هستی هم‌اکنون به واقعیت پیوسته و در اختیار توست. احساس واقعی خوشبختی تنها زمانی به وجود می‌آید که خود را از اسارت آرزوها و خواسته‌هایتان رها سازید و اجازه دهید تا آنها خودشان به خودی خود به سمت شما و زندگی‌تان بیایند. مطمئن باش که هر چیزی دقیقاً در زمان و مکان خاص خودش، به همراه افراد مناسب خودش، اتفاق خواهد افتاد.
احمد زرگانی
میدان دادن به فکری که عدم توانایی و درماندگی شما را گوشزد می‌کند، مانند این است که خودتان داوطلبانه بخواهید احساس ناتوانی و غم و اندوه را در درونتان زیاد کنید. اگر در رویارویی با مشکلات، قبول کنید که به بن بست رسیده‌اید، در مقابل عوامل بیرونی هم گره و پیچیدگی آن مشکل را بیشتر می‌کنند. الکل به همراه دیگر مواد روان‌گردان، سطح انرژی جسم را پائین می‌آورند و آن را ضعیف می‌کنند. با کناره‌گیری از این مواد، می‌توانید به آن درجه‌ای از موفقیت که همیشه آرزویش را داشته‌اید، دست یابید.
احمد زرگانی
هر یک از تجربیات گذشته برای پیشرفت و قدم گذاشتن به مراحل بالاتر و در نهایت رسیدن به موقعیتی که اکنون در آن هستی، مؤثر و لازم بوده است. هیچ‌کس نمی‌تواند در ایجاد انرژی منفی و پریشان کردن احوال درون شما تأثیرگذار باشد. فقط خود شخص با بینشی که نسبت به جهان دارد، این امر را میسر می‌سازد. ارزش واقعی فرد را نمی‌توان بر اساس نظر دیگران تعیین کرد. تو انسانی باارزش هستی، چون شخصاً این موضوع را باور داری. اگر ارزش حقیقی خودت را وابسته به نظر دیگران بدانی، دیگر این ارزش متعلق به تو نخواهد بود. غریب به اتفاق انسان‌ها در خارج از وجود خود به دنبال عامل خوشبختی می‌گردند که این امر اساساً اشتباه است.
احمد زرگانی

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۳۲ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۷/۱۳
تعداد صفحات۱۳۲صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۷/۱۳