با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
ناگفته‌های راه‌اندازی کسب‌وکار در ایران (دانستنی‌های مهم، از بازار کار در ایران، که هیچ کجا آموزش داده‌نمی‌شود)

دانلود و خرید کتاب ناگفته‌های راه‌اندازی کسب‌وکار در ایران (دانستنی‌های مهم، از بازار کار در ایران، که هیچ کجا آموزش داده‌نمی‌شود)

۵٫۰ از ۲ نظر
۵٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ناگفته‌های راه‌اندازی کسب‌وکار در ایران (دانستنی‌های مهم، از بازار کار در ایران، که هیچ کجا آموزش داده‌نمی‌شود)  نوشته  خلیل رضوی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب ناگفته‌های راه‌اندازی کسب‌وکار در ایران (دانستنی‌های مهم، از بازار کار در ایران، که هیچ کجا آموزش داده‌نمی‌شود)

«ناگفته‌های راه‌اندازی کسب‌وکار» دانستنی‌های مهمی از بازار کار در ایران، که هیچ کجا آموزش داده نمی‌شود را به شما خواهد گفت. نکات مهمی مانند روش کار تیمی، برخورد با رفتار دیگران، بازاریابی برای کسب وکار نوپا، نکات مهم در ثبت شرکت، قوانین دفتر کار، یافتن شریک مناسب، یافتن ایده مناسب و پول‌ساز و تمام آن‌چه که می‌خواهید درباره کسب‌وکار بدانید. خلیل رضوی در مقدمه کتابش چنین نوشته‌است: دوست من سلام؛ به کتاب «ناگفته‌های راه‌اندازی کسب‌وکار در ایران» خوش‌آمدید. به شما تبریک عرض می‌کنم، بابت جسارت و زرنگی که انجام دادید و این کتاب را تهیه کردید. با تهیهٔ این کتاب چند گام از رقیبانتان جلو افتاده‌اید! در ادامه دلیل آن را عرض می‌کنم. مطمئن باشید شما با یادگیری مطالبی که در این کتاب آموزش داده‌می‌شود، مواردی که احتمالاً در کسب‌وکار خودتان با آن روبه‌رو خواهید شد را خیلی راحت‌تر خواهید توانست مدیریت کنید و از این نظر مطمئناً با کسانی که فکر می‌کنند همه‌چیز را می‌دانند و احساس نیاز نمی‌کنند به آموزش‌هایی که در این حد مهم است، مطمئناً حرف‌های زیادی برای گفتن خواهیدداشت. نکتهٔ مهمی این است که خواهش می‌کنم همهٔ مواردی که در این کتاب مطرح‌شده است را مطالعه کنید، چون مطمئن هستم همهٔ این موارد هرکدام به‌موقع به درد شما خواهد خورد. شما برای تهیهٔ این کتاب هزینه‌ای پرداخت کرده‌اید، ولی مطمئن باشید که این هزینه در مقابل هزینه‌هایی که در کار راه‌اندازی استارت‌آپ و اداره و ادامهٔ آن متقبل خواهید شد، عدد بسیار ناچیزی است. شاید فکر بکنید مطالب کتاب خیلی راحت بود و این‌ها را خودتان می‌دانستید! منتها مطمئن باشید به این سادگی‌ها هم نیست. «معما چو حل گشت، آسان شود» اگر این مطالب را نشنوید، مطمئناً روزی این اتفاقات ممکن است که برای‌تان رخ دهد و آن موقع است که دانستن و شنیدن این مطالب و ارزش آن را خواهید دانست. مطمئناً حتی اگر یک نکته از این مطالب به دردتان بخورد ارزش این هزینه برای‌تان جبران خواهد شد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
almosaver
۱۳۹۷/۰۶/۲۶

با سلام خدمت نویسنده محترم کتاب، به عنوان جوانی که میخواهم کسب و کار خود را شروع کنم، نکات بسیار مفیدی از کتاب شما به دست آوردم و بسیار متشکرم. به دیگران هم توصیه میکنم حتما بخوانند و از توصیه های

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۶۲ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۱/۱۳
شابک۹۷۸-۶۰۰-۶۵۲۴-۱۵-۳
تعداد صفحات۱۶۲صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۱/۱۳
شابک۹۷۸-۶۰۰-۶۵۲۴-۱۵-۳