با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کلیک طلایی؛ تکنیک‌های تضمینی نورومارکتینگ برای تبدیل بازدیدکننده وب‌سایت به مشتری وفادار

دانلود و خرید کتاب کلیک طلایی؛ تکنیک‌های تضمینی نورومارکتینگ برای تبدیل بازدیدکننده وب‌سایت به مشتری وفادار

۵٫۰ از ۳ نظر
۵٫۰ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب کلیک طلایی؛ تکنیک‌های تضمینی نورومارکتینگ برای تبدیل بازدیدکننده وب‌سایت به مشتری وفادار  نوشته  سوزان وینچنک  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب کلیک طلایی؛ تکنیک‌های تضمینی نورومارکتینگ برای تبدیل بازدیدکننده وب‌سایت به مشتری وفادار

کلیک طلایی، موضوعی جذاب برای یک کتاب و ایده‌هایی جذاب‌تر برای اجرا است. خواننده با کتابی جذاب روبه‌روست که تمایل ندارد آن را به زمین بگذارد و لذت وافر او در آنجایی چند برابر می‌شود که می‌بیند تمام نکات ذکر‌شده در ارتباطات روزمره و اداره‌ی کار و کسب، و از جمله مدیریت سایت موفق، کاربرد دارد. سالانه نزدیک به نود درصد کسب و کارهای اینترنتی در کل جهان با شکست مواجه می‌شوند و یکی از دلایل اصلی این شکست، وب‌سایت‌های ضعیفی است که نمی‌توانند مخاطبین خود را جذب یا حفظ کنند. همواره یکی از سؤالات اصلی مدیران، طراحان یا هر فردی که با وب‌سایت سر و کار دارد این است که چطور وب‌سایتی جذاب و پول‌ساز ایجاد کنند. کتاب "کلیک طلایی" بهترین پاسخ به این سؤال شماست. دکتر سوزان وینچنک در کتاب کلیک طلایی تلاش کرده است تا مبتنی بر اصول متقاعدسازی و بازارایابی‌عصبی، موفق‌ترین تکنیک‌های ایجاد یا بهبود وب‌سایت‌ها را گردآوری کرده و بسیار فراتر از بیان اصول و قوانین، با به‌کارگیری زبان قصه و خاطره و استعاره به صورت کاربردی به بیان تکنیک‌های تضمینی نورومارکتینگ برای تبدیل بازدیدکننده به مشتری وفادار بپردازد. در کتاب سه مغز جدید، میانی و قدیم و شرح وظایف آن‌ها و چگونگی ارتباطشان نشان داده شده است. همچنین تکنیک‌های کاربردی از جمله اثبات اجتماعی، اثر کمیابی، تسهیل انتخاب، مکانیزم مدیون شدن، صحبت با مغز قدیم، قدرت جذابیت و بسیاری دیگر از ترفندهای دقیق و علمی به همراه مثال‌های تصویری ارائه شده است. در ترجمه کتاب سعی شده است سادگی متن حفظ شود و تمام تصاویر موجود به فارسی برگردان‌شده و از تصاویر وب‌سایت‌های ایرانی استفاده‌ شده است تا خواننده کتاب به‌راحتی بتواند این نکات را در فضای مجازی بررسی کند؛ همچنین در متن کتاب نکات طلایی مشخص‌شده و در انتهای هر فصل موضوعات اصلی فصل گردآوری‌شده است. با خواندن این کتاب رازهای موفقیت وب‌سایت‌های برتر دنیا را بشناسید و شما هم وب‌سایت‌هایی جذاب و موفق بسازید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
کاربر ۷۷۰۰۸۶
۱۳۹۹/۰۳/۲۴

درسته که شاید شما مطالبی رو که درین کتاب میخونین قبلا با گشت و گذار در وب و تجربه ایی که از سایتهای خوب دارین بدست اوردین ،ولی خوندش دراینجا باعث میشه مطمئن شین به این نکات و به طور

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۴۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۱/۲۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۳۱۴-۱۹۴-۰
تعداد صفحات۲۴۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۸,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۱/۲۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۳۱۴-۱۹۴-۰