با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
دایرةالمعارف‌ها؛ جلد چهارم

دانلود و خرید کتاب دایرةالمعارف‌ها؛ جلد چهارم

۴٫۰ از ۳ نظر
۴٫۰ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب دایرةالمعارف‌ها؛ جلد چهارم  نوشته  حمید محسنی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب دایرةالمعارف‌ها؛ جلد چهارم

«دایرةالمعارف‌ها (جلد چهارم)» از مجموعه‌ی هفت جلدی مرجع‌‌شناسی کتس؛ درس‌نامه‌ی مرجع‌‌شناسی عمومی و تخصصی فارسی و غیر فارسی پروفسور ویلیام ا.کتس است که حمید محسنی آن را ویراستاری کرده‌است. ویلیام ا. کتس، پروفسور و مدرس علوم و سیاست‌های اطلاع‌‌رسانی در دانشگاه ایالتی نیویورک؛ ویراستار چندین مجله و مجموعه معتبر در حوزه‌‌های مختلف کتابداری به‌ خصوص خدمات مرجع و نیز در بخش ویراستاری انجمن کتابداران امریکا؛ و چندین سال تجربه‌ی کتابداری در یکی از دانشگاه‌ها است. این اثر بخشی از نسخه‌ی کامل کتاب مرجع‌شناسی عمومی و تخصصی فارسی و غیرفارسی است که در بیش از ۷۰۰ صفحه منتشر شده‌بود. نسخه‌ی مختصر و درهم‌کرد آن نیز با همین عنوان در ۴۳۳ صفحه بارها تجدید شده و به عنوان یک منبع درسی و منبع آزمون ارشد و دکترا مورد استفاده‌است. در این اثر، خلاصه‌‌ی مطالب هر صفحه در حاشیه‌ی آن درج شده‌است و برای آشنایی با پایگاه‌های اطلاعاتی مهم ایران و جهان نیز بسیار مفید است. سایر عنوان‌های این مجموعه: ۱. کتابخانه‌‌های الکترونیکی و کتابداران مرجع، ترجمه محسن عزیزی‌؛ ۲. کتاب‌شناسی‌ها، ترجمه با اضافات از آیدین آذری‌؛ ۳. منابع ارجاع آماده (آلماناک‌ها، سالنامه‌ها)، ترجمه با اضافات از آیدین آذری‌؛ ۴. چکیده‌نامه‌‌ها و نمایه‌نامه‌‌ها، ترجمه با اضافات از حمید محسنی‌ و محسن عزیزی؛ ۵. منابع جغرافیایی، زندگی نامه‌ای و دولتی، ترجمه با اضافات از محسن عزیزی‌ و حمید محسنی؛ ۶. واژه‌نامه‌‌ها، ترجمه با اضافات از آیدین آذری‌؛ ۷. دایرةالمعارف‌ها، ترجمه با اضافات از آیدین آذری‌؛ مطالعه‌ی این مجموعه برای ناشران و تولیدکنندگان منابع مرجع و پایگاههای اطلاعاتی نیز مفید است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
S
۱۳۹۷/۰۸/۱۸

از سری کتابهای مرجع شناسی است و فقط این جلد بشکل ایپاب ارائه شده بقیه نسخه ها پی دی اف هستند علاقمندان به بخش بریده های کتاب مراجعه کنند.

حسین
۱۳۹۹/۰۲/۰۷

این جلد را به صورت پی دی اف بگذارید

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۴۵ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۳,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۷/۰۶
شابک۹۷۸-۹۶۴-۷۱۴۳-۳۸-۹
تعداد صفحات۱۴۵صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۳,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۷/۰۶
شابک۹۷۸-۹۶۴-۷۱۴۳-۳۸-۹