با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
بازاریابی در سایه تبلیغات

دانلود و خرید کتاب بازاریابی در سایه تبلیغات

۳٫۰ از ۱ نظر
۳٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب بازاریابی در سایه تبلیغات  نوشته  رضا صوفی‌سیاوش  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب بازاریابی در سایه تبلیغات

«بازاریابی در سایه تبلیغات» نوشته رضا صوفی سیاوش، به‌طور تخصصی به مسئله تبلیغات و بازاریابی پرداخته‌است. بازاریابی به عنوان یکی از علوم میان‌رشته‌ای تا حد زیادی از مفاهیم و نظریه‌های اقتصادی و مدیریت به عنوان سرچشمه‌های اصلی تاثیر پذیرفته و می‌پذیرد. شاید یکی از مهمترین نقاط تاثیرگذار و تاثیرپذیر موارد مرتبط با فلسفه‌ها و رهیافت‌های اصلی این رشته‌ها باشد که به خودی خود باعث شده‌اند تا نگرش‌های کاربردی بازاریابی دچار دگرگونی‌های چشمگیری گردند. در این میان طبیعی است که چنین دگرگونی‌هایی در کاربردهای میان رشته‌ای دیگر با حضور پدیده‌های الکترونیکی نیز به کارگرفته شوند و بر آنها نیز موثر باشند. یکی از مهمترین مولفه‌های تجارت و بازاریابی الکترونیکی مساله ارتباطات فعالان بازار با یکدیگر می‌باشد که براساس مدلی مشهور به مدل OECD این روابط به ۹ بخش تقسیم می‌شوند و این روابط ۹ گانه هم اکنون به عنوان روابط پایه‌ای در بیشتر کتاب‌ها و متون تخصصی مورد بحث و بررسی قرارمی‌گیرند. اما به هنگام بررسی این مدل و روابط ۹ گانه‌اش دو پرسش ایجاد می‌گردد: نخست این‌که، این روابط با کدام یک از رهیافت ها و نظریه‌های بازاریابی هماهنگ می‌باشند و دوم اینکه آیا این مدل توان پاسخ‌گویی به مسایل زیر پوشش جدیدترین رهیافت‌های بازاریابی را دارد یا این‌که برای پاسخگویی به چنین مسایلی نیاز به بازنگری مدل وجود دارد؟ به عبارت بهتر، آیا این مدل در حال حاضر توان پوشش دادن کلیه روابط واقعی موجود در بازارها را دارا می‌باشد یا خیر؟ این کتاب به شما می‌آموزد که چگونه بازاریابی الکترونیک را صحیح انجام دهید و از آن نتایج دلخواه بگیرید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
ali eshraghi
۱۳۹۹/۰۲/۱۶

این کتاب به درد دانشجوها و اساتید می‌خورد ولی اصلا به درد استفاده برای یک کسب و کار نمی‌خورد. دقیقا مشخص هست که یک استاد دانشگاه این را نوشته که اصلا به صورت عملی کار نکرده و دستورالعمل اجرایی در ان

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۸۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۷/۱۱
شابک‭۹۷۸-۶۰۰-۸۵۹۰-۹۰-۳
تعداد صفحات۸۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۰,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۷/۱۱
شابک‭۹۷۸-۶۰۰-۸۵۹۰-۹۰-۳