با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
نردبان جادویی برای رسیدن به موفقیت

دانلود و خرید کتاب نردبان جادویی برای رسیدن به موفقیت

۱٫۵ از ۲ نظر
۱٫۵ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب نردبان جادویی برای رسیدن به موفقیت  نوشته  ناپلئون هیل  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب نردبان جادویی برای رسیدن به موفقیت

در «نردبان جادویی برای رسیدن به موفقیت» نوشته ناپلئون هیل (۱۹۷۰-۱۸۸۳) از پیشگامان سبک مدرن ادبیات موفقیت شخصی، رازهای موفقیت افراد متنفذ، سرمایه‌گذاران مهم و ناخدایان صنعت را می‌یابید. در نردبان جادویی، هفده قانون موفقیت معروف هیل آزمایش شدند و ثابت شد که معجزه می‌کنند. ناپلئون هیل در این کتاب تعلیمات را مستقیم از ذهن‌های بزرگ‌ترین نام‌ها در تاریخ تجارت آمریکا مانند اندرو کارنگی، الکساندر گراهام بل هنری فورد و... بیرون می‌کشد و در کنار نتایج پانصد مصاحبه با غول‌های تجارت زمان خویش قرار می‌دهد. بریده ای از کتاب: اصل عقل کل را می‌توان به‌عنوان «ذهنی مرکب» تعریف کرد، متشکل از دو یا بیشتر از دو ذهن جداگانه که در هماهنگی کامل و با درنظرگیری هدفی مشخص با هم کار کنند. وقتی این تعریف موفقیت را به ذهنتان بسپارید ـ نتیجه‌ی اِعمال قدرت ـ معنای عبارت «عقل کل» را سریع‌تر درک خواهید کرد و فوری معلوم خواهد شد که گروهی شامل دو یا بیشتر از دو عقل، که با سازش و هماهنگی کامل کار کنند، قدرتی فراوان ایجاد خواهند کرد. هر موفقیتی از طریق اِعمال قدرت کسب می‌شود. هرچند نقطه‌ی شروع را می‌توان به‌عنوان اشتیاقی سوزان برای دستیابی به‌نوعی هدف قطعی و معین توصیف کرد. درست همان‌طور که درخت بلوط در مراحل آغازین در دانه‌ی بلوط می‌خوابد، موفقیت به شکل اشتیاقی سوزان آغاز می‌شود. از اشتیاق‌های شدید نیروهای تحریک‌کننده‌ای می‌روید که افراد جاه‌طلب را وامی‌دارد امیدوار شوند، برنامه‌ریزی کنند، شجاعت یابند و ذهن خود را در تعقیب هدف یا طرحی قطعی تا میزان بسیار شدید عمل تحریک کنند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
frznh
۱۳۹۸/۰۵/۲۶

ترجمه بسیار بد اصلا روان نیست اصلا

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱)
برای موفق شدن باید به توانایی خود ایمان داشته باشید تا هر کاری را که ذهن خود را برای انجام دادنش آماده می‌کنید، انجام دهید. همچنین باید عادت ایمان را در ذهن معاشران خود بکارید، خواه آن‌ها در موقعیتی برتر از شما باشند، خواه شما برتر از آن‌ها.
sadaf

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۸۳ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۷/۰۶
شابک‭۹۷۸-۹۶۴-۲۳۶-۵۳۹-۵‬‬‬‬
تعداد صفحات۱۸۳صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۷/۰۶
شابک‭۹۷۸-۹۶۴-۲۳۶-۵۳۹-۵‬‬‬‬