با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب قبیله رحمت اثر اسماعیل شفیعی سروستانی

دانلود و خرید کتاب قبیله رحمت

۵٫۰ از ۳ نظر
۵٫۰ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب قبیله رحمت  نوشته  اسماعیل شفیعی سروستانی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب قبیله رحمت

«قبیله‌ رحمت» به قلم استاد اسماعیل شفیعی سروستانی، نقاط عطف تاریخ فرهنگی سلسله انبیاء و اوصیای الهی را با محوریت دعای ندبه بررسی کرده‌است. این کتاب درباره‌ی نقطه عطف‌های مهمّ در سلسله‌ی انبیای الهی از حضرت آدم(ع) تا حضرت خاتم(ص) است که بر اساس دعای شریف «ندبه» انتخاب شده‌است. شفیعی سروستانی در تحلیل این دعا، به دنبال این است که به مخاطب بفهماند، آفرینش آدم با چه هدفی انجام شده‌است. او در این کتاب، به پنج نقطه عطف اشاره می‌کند: آفرینش حضرت آدم(ع)؛ تشکیل امّت واحده در دوران پیامبری نوح نبی(ع)؛ تاریخ مهمّ و فراموش شده‌ی حضرت ابراهیم(ع)؛ دوران عبرت آموز پیامبر موسی نبی(ع) تا ظهور عیسی مسیح(ع)؛ پیامبری و خاتمیّت محمّد و آل محمّد(ص). این‌که این پنج نقطه‌ی تاریخی، چه ارتباطی با هم دارند و همه‌ی این‌ها در کل چه ارتباطی با دعای ندبه پیدا می‌کنند، سوالاتی هستندکه در این کتاب مختصر و مفید به آنها پاسح داده شده‌است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
Omid H
۱۳۹۹/۰۵/۲۲

برای شناخت بهتر جبهه حق و باطل در تاریخ با نگاه به دعای ندبه این کتاب رو پیشنهاد می کنم. واقعا خیلی برای من مفید بود. اگر سیر تاریخی زندگی پیامبران و درک بهتر این دعا براتون جذابه حتما بخریدش.

mahdi.ch73
۱۳۹۶/۱۰/۰۹

فوق العاده

Eagle Graphic
۱۴۰۰/۰۶/۱۶

اگر کسی مجموعه قبیله لعنت رو هم تونست بخونه از همین نویسنده است، قلم روانی داشت و خیلی در زمینه اعتقادی بهم کمک کرد تشکر میکنم از نویسنده عزیز

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۲)
خوشتر آن باشد که سر دلبران گفته آید در حدیث دیگران
ادریس
«ادعیۀ مأثوره» را به عنوان بزرگ‌ترین و غنی‌ترین منابع «حِکمی، لاهوتی و اخلاقی» حضرات معصومان (ع) و واجد هزاران راهبرد و استراتژی برای بودن و زیستن، در گسترۀ تاریخ تا به وقت ظهور کبرای دولت حق می‌توان شناخت.
مومنی

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۶۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۹,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۱/۰۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۹۱۸-۴۲-۳
تعداد صفحات۱۶۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۹,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۱/۰۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۹۱۸-۴۲-۳