با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب مولتی ویتامین روح: چگونه زندگی‌تان را روی موج شادی تنظیم کنید اثر جوئل اوستین

دانلود و خرید کتاب مولتی ویتامین روح: چگونه زندگی‌تان را روی موج شادی تنظیم کنید

۴٫۸ از ۸ نظر
۴٫۸ از ۸ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مولتی ویتامین روح: چگونه زندگی‌تان را روی موج شادی تنظیم کنید  نوشته  جوئل اوستین  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب مولتی ویتامین روح: چگونه زندگی‌تان را روی موج شادی تنظیم کنید

«مولتی ویتامین روح: چگونه زندگی‌تان را روی موج شادی تنظیم کنید» نوشته جوئل اوستین است.

کتاب مولتی ویتامین روح با راهکارهای عملی نشان می‌دهد چگونه شادی را به معنای واقعی وارد روزهای زندگیتان کنید. با خواندن این کتاب شما در می‌یابید شرایط سخت و بحرانی نقش چندانی در زندگی شما ندارند، بلکه این شما هستید که با باورهای خود زندگیتان را می‌سازید. شما می‌آموزید چگونه شادی را به زندگیتان تزریق کنید و از تک تک لحظاتتان لذت ببرید. در اینصورت است که خیر و برکت الهی در روزهای زندگیتان سرازیر خواهد شد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
حسام
۱۳۹۹/۰۹/۱۷

بسیار عالی

Sara Kh
۱۴۰۰/۰۱/۱۱

بسیارعالی

فرشته
۱۴۰۰/۰۲/۰۲

جول اوستین همیشه عالیههه

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۳۵)
حتماً تابه‌حال از اطرافیان خود شنیده‌اید که می‌گویند: «خدا را شکر، بالاخره آخر هفته رسید.» ولی بهتر است از الان به بعد، تغییر عقیده بدهید و بگویید: «خدا را شکر امروز شنبه است. خدا را شکر امروز دوشنبه است. خدا را شکر امروز سه‌شنبه است.» تحقیقات بیانگر این حقیقت است که اغلب سکته‌های قلبی روزهای شنبه اتفاق می‌افتد. زیرا به‌نظر آن‌ها اضطراب و نگرانی در این روز بیشتر از سایر روزها وجود دارد.
Dexter
وقتی دخترم الکساندرا بسیار کوچک بود، هر روز صبح به اتاقش می‌رفتم و او را بغل می‌کردم. وقتی صدای پاهایم را می‌شنید شروع به بالا و پایین پریدن می‌کرد. دو دستش را باز و محکم بغلم می‌کرد و با تمام وجود مرا می‌بوسید. دلیل این همه هیجان او چه بود؟ او فقط به‌خاطر اینکه روز دیگری را آغاز می‌کرد خوشحال بود. الکساندرا برای اینکه می‌توانست یک روز دیگر هم زنده باشد و از زندگی لذت ببرد خوشحال بود. این همان شوری است که خداوند در درون هر یک از ما قرار داده است. ما هیچ‌گاه نباید فراموش کنیم که هر روز می‌تواند بهانه‌ای برای شاد بودن و شادمانی ما باشد. اما همین‌طور که بزرگ‌تر می‌شویم، اجازه می‌دهیم تا موانع و مشکلات، زندگی ما را تحت‌الشعاع خود قرار دهند و روح ما را تیره و غمگین سازند.
S
ما باید این موضوع را درک کنیم که هر روز هدیه‌ای است از جانب خداوند. ما هرگز نمی‌توانیم لحظات و روزهای از دست رفته‌مان را دوباره به‌دست آوریم. اگر روزهایمان را با منفی‌نگری، ناامیدی، بدخویی و ترشرویی سپری کنیم، روزها و فرصت‌هایمان را یکی پس از دیگری از دست خواهیم داد. برخی افراد تنها به این خاطر که اطرافیانشان رفتار نامناسبی با آن‌ها داشته‌اند، زندگی بر وفق مرادشان نیست یا نقشه‌ها و برنامه‌هایشان، آن‌طور که می‌خواهند پیش نمی‌رود، عمر خود را با غمگینی و ناراحتی تلف می‌کنند. من به‌شخصه، تصمیم گرفته‌ام که دیگر هیچ یک از روزهای عمرم را بیهوده تلف نکنم و هر روزم را با سرور و شادمانی جشن بگیرم. زیرا می‌دانم که هر روز هدیه‌ای است از جانب خداوند.
S
بزرگی یک شخص به میزان مقاومت او در برابر ناملایمات بستگی دارد.
sadat3454
سخنانی که دیگران راجع به شما می‌گویند، نشان‌دهنده‌ی شخصیت واقعی شما نیست. عقیده‌ی آن‌ها نسبت به شما، ارزش واقعی شما را معین نمی‌کند. هر حرف نابه‌جایی را که دیگران راجع به شما می‌زنند، فراموش کنید. دیگران حق دارند هر طوری که دلشان می‌خواهد فکر کنند و شما هم این حق را دارید که آن‌ها را نادیده بگیرید.
Benyamin Pro
آینده‌ام آن‌قدر روشن و درخشان است که برای دیدنش به عینک آفتابی نیاز دارم.»
حسام
قدرت خداوند بیکران است. هنوز روزهای زیبا و دل‌انگیز زیادی پیش رویتان قرار دارند
حسام
زندگی به مقصد رسیدن نیست، بلکه لذت بردن از مسیر است
حسام
هر روز هدیه‌ای است از جانب خداوند. خود را برای پیروزی آماده کنید
حسام
به خود بگویید، خوشحالم که این زندگی به من هدیه داده شده است. خدایا شکر که یک روز دیگر می‌توانم زندگی کنم. به‌خاطر خانواده، سلامتی و همه‌ی داشته‌هایم، تو را سپاس می‌گویم.
حسام

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۶۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۲/۰۲
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۳۷۰۶-۶-۵
تعداد صفحات۱۶۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۲/۰۲
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۳۷۰۶-۶-۵