با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
زبان تن (راهنمای تعبیر اشاره‌ها و حرکات بدن)

دانلود و خرید کتاب زبان تن (راهنمای تعبیر اشاره‌ها و حرکات بدن)

۱٫۰ از ۱ نظر
۱٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب زبان تن (راهنمای تعبیر اشاره‌ها و حرکات بدن)  نوشته  سامی مولکو  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب زبان تن (راهنمای تعبیر اشاره‌ها و حرکات بدن)

«زبان تن» نوشته سامی مولکو و یک راهنمای تعبیر اشاره‌ها و حرکات بدن است که به خواننده کمک می‌کند این ابزار نوین ارتباطی را هر چه بیشتر و بهتر بشناسد.

بخشی از کتاب را می‌خوانید:

«ما بخش بزرگی از ژست‌ها و حالات صورت و اداهایمان را از طریق تقلید و تربیت آموخته‌ایم. وظیفه آنها این است که احساساتمان را نمایش بدهند. با همه شخصی بودن این حالات، کدهای عمومی و شناخته شده‌ای نیز وجود دارند. اما این به نوبه خود باعث می‌شود که الگوهای حرکتی که ما به آنها عادت داریم، احساسات ما را تحت تأثیر قرار دهند.

تربیت، تلاشی است برای برنامه‌ریزی کردن واکن‌های انسان‌ها، تا بتوانیم راحت‌تر در کنار هم زندگی کنیم. اولین قدم در این راه در دایره تنگ و نزدیک خانواده برداشته می‌شود، جایی که هر فردی الگوهای حرکتی و نحوه بیان خود را کسب می‌کند. قدم بعدی در راه تمرین استفاده از این کدهای مشترک، یادگیری رفتارهای مخصوص طبقه خودمان است. سپس الگوهای رفتاری در میان دوستان و کسانی که ارتباط مستقیمی با ایشان داریم. همین طور در زندگی کاری و محل کارمان. پیشتر گفتیم که نه تنها خصوصیات فردی بلکه طبقه اجتماعی هر شخصی از زبان تن او قابل شناسایی است. این زبان حتی در برگیرنده نشانه‌های مشخص ملیت‌ها و فرهنگ‌های مختلف نیز هست. یک انگلیسی، سوئدی یا ایرانی، یک آفریقای جنوبی یا خاوردوری...

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
زهرا
۱۳۹۹/۱۱/۲۹

باسلام. من پرداختو انجام دادم ولی کتاب برای من ارسال نشده. فقط 81 صفحه از آن در قسمت کتابهای من قابل رویت است.

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۲۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۰/۰۷/۱۰
شابک۹۷۸-۶۰۰-۶۵۲۷-۱۱-۶‬
تعداد صفحات۲۲۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۸,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۰/۰۷/۱۰
شابک۹۷۸-۶۰۰-۶۵۲۷-۱۱-۶‬

تجربه بهتر در اپلیکیشن