دانلود و خرید کتاب زبان تن (راهنمای تعبیر اشاره‌ها و حرکات بدن) اثر سامی مولکو | باد | طاقچه
با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب زبان تن (راهنمای تعبیر اشاره‌ها و حرکات بدن) اثر سامی مولکو

کتاب زبان تن (راهنمای تعبیر اشاره‌ها و حرکات بدن)

نویسنده:سامی مولکومترجم:امید نوری‌ خواجویانتشارات:باددسته‌بندی:امتیاز:
۱.۰از ۱ رأیخواندن نظرات
انتشاراتباد

معرفی کتاب زبان تن (راهنمای تعبیر اشاره‌ها و حرکات بدن)

«زبان تن» نوشته سامی مولکو و یک راهنمای تعبیر اشاره‌ها و حرکات بدن است که به خواننده کمک می‌کند این ابزار نوین ارتباطی را هر چه بیشتر و بهتر بشناسد.

بخشی از کتاب را می‌خوانید:

«ما بخش بزرگی از ژست‌ها و حالات صورت و اداهایمان را از طریق تقلید و تربیت آموخته‌ایم. وظیفه آنها این است که احساساتمان را نمایش بدهند. با همه شخصی بودن این حالات، کدهای عمومی و شناخته شده‌ای نیز وجود دارند. اما این به نوبه خود باعث می‌شود که الگوهای حرکتی که ما به آنها عادت داریم، احساسات ما را تحت تأثیر قرار دهند.

تربیت، تلاشی است برای برنامه‌ریزی کردن واکن‌های انسان‌ها، تا بتوانیم راحت‌تر در کنار هم زندگی کنیم. اولین قدم در این راه در دایره تنگ و نزدیک خانواده برداشته می‌شود، جایی که هر فردی الگوهای حرکتی و نحوه بیان خود را کسب می‌کند. قدم بعدی در راه تمرین استفاده از این کدهای مشترک، یادگیری رفتارهای مخصوص طبقه خودمان است. سپس الگوهای رفتاری در میان دوستان و کسانی که ارتباط مستقیمی با ایشان داریم. همین طور در زندگی کاری و محل کارمان. پیشتر گفتیم که نه تنها خصوصیات فردی بلکه طبقه اجتماعی هر شخصی از زبان تن او قابل شناسایی است. این زبان حتی در برگیرنده نشانه‌های مشخص ملیت‌ها و فرهنگ‌های مختلف نیز هست. یک انگلیسی، سوئدی یا ایرانی، یک آفریقای جنوبی یا خاوردوری...

همهٔ کتاب‌های چاپی

مشاهده همه

دیگران دریافت کرده‌اند

نظرات کاربران

زهرا
۱۳۹۹/۱۱/۲۹

باسلام. من پرداختو انجام دادم ولی کتاب برای من ارسال نشده. فقط 81 صفحه از آن در قسمت کتابهای من قابل رویت است.

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است