دانلود و خرید کتاب تو موفق به دنیا آمدی (از صفر تا صد موفقیت) اثر هدایت محمودی | انتشارات طاهریان | طاقچه
با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب تو موفق به دنیا آمدی (از صفر تا صد موفقیت) اثر هدایت محمودی

کتاب تو موفق به دنیا آمدی (از صفر تا صد موفقیت)


دسته‌بندی
موفقیت و خودیاری۱ مورد دیگر

معرفی کتاب تو موفق به دنیا آمدی (از صفر تا صد موفقیت)

«تو موفق به دنیا آمدی (از صفر تا صد موفقیت)» اثر هدایت محمودی (-۱۳۵۷)، کتابی است در تعریف موفقیت با تاکید بر خودسازی و تلقین مثبت ذهنی. نویسنده در این کتاب قصد دارد تا به نوعی بیان کند دلایل موفقیت و شکست انسان کسی جز خود او نیست و با به دست گرفتن کنترل زندگی و پیروی از قوانین طبیعت انسان می‌تواند همواره در هر کاری پیروز باشد. در بخشی از کتاب می‌خوانیم: برای اینکه زندگیتان تغییر کند، باید ابتدا خودتان تغییر کنید، و برای انجام این کار، میبایست خودتان را بشناسید. اگر خوب به حیوانات دقت کنید و به قصد مقایسه با انسانها، آنها را مورد برسی قرار دهید، متوجه خواهید شد که؛ هر آنچه که حیوانات دارند، تقریبا در انسان نیز یافت میشود، ولی یک تفاوت عمده وجود دارد و آن هم وجود ذهن هست. خداوند بزرگ به حیوانات توانایی آن را داده که بتوانند خودشان را با محیط اطرافشان وفق دهند؛ مثلا در خیلی از حیوا نات این قابلیت وجود دارد که با تغییر رنگ پوست، خود را به شکل محیط درآورده تا بتوانند از خودشان در برابر خطرات محافظت کنند، ولی خداوند بزرگ به انسانها قابلیتی بس عظیم تر عطاء کرده، و آن هم چیزی نیست جز ذهن انسان. هر آنچه که در یک اسب، گاو یا گوسفند می‌بینید، در انسان نیز وجود دارد و تنها تفاوت اساسی در اینجا، وجود ذهن هست. انسان در هر جایی که زندگی کند؛ محیط را تغییر داده تا به شرایط مورد دلخواه خود برسد: به تمام آنچه که بشر تا کنون ساخته فکر کنید؛ هر آنچه که در دنیای اطرافتان میبینید، روزی در ذهن انسان بوده و انسان برای برآورده ساختن نیازهای خود از قدرت ذهن استفاده کرده تا محیط زندگی خود را آنطوری که دوست دارد تغییر دهد.

دیگران دریافت کرده‌اند

سایر کتاب‌های انتشارات طاهریان

مشاهده همه

نظرات کاربران

Dexter
۱۳۹۷/۱۲/۲۴

کتاب بسیار خوبیه

Mash
۱۳۹۷/۰۱/۱۶

عالی است؛ چکیده‌ای از تمام رازهای موفقیت. من پنج ستاره دادم.

majid
۱۳۹۷/۱۰/۱۱

مطالب کاملی داشت

maryam aalammaleki
۱۴۰۰/۰۹/۱۴

عالی حتما مطالعه کنید زندگی تون متحول میشه

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه (۱۱)
میدانید که برای داشتن زندگی سرشار از کامیابی، باید خودتان و دیگران را ببخشید.
majid
موفقیت: تشخیص پیوسته و مداوم ایده آلی است که ارزش وقت گذاشتن روی آن را داشته باشد. یعنی اینکه؛ دائما از خودتان بپرسید "آیا چیزی که من برای بدست آوردن آن، زمان، که با ارزش ترین دارایی من هست را قربانی میکنم دارای ارزش بیشتری هست؟ " اگر پاسخ به این سوال مثبت بود؛ این یعنی این که شما قانون قربانی کردن را درست به خدمت گرفتید.
majid
کسی به موفقیت خواهد رسید که در کل مسیر تعیین شده، شاد باشد.
Dexter
بسیاری از افراد فکر میکنند؛ آنها به شادی نمیرسند مگر اینکه موفق شوند، در صورتی که باید بدانید؛ کسی به موفقیت خواهد رسید که در کل مسیر تعیین شده، شاد باشد.
باران برفی
فردی که تصمیم میگیرد برای بهتر کردن کیفیت زندگی انسانها و تبدیل دنیا به جای بهتر، چیزی را اختراع کند، دلیل بسیار قوی برای موفقیت و تلاش شبانه روزی دارد.
Dexter
هدف از آفریده شدن همه ما انسانها، رسیدن به موفقیت هست. درواقع موفقیت همه ما تضمین شده است، مگر اینکه خودمان نخواهیم موفق شویم. با این وجود؛ بیش از نود و پنج درصد افراد به موفقیت نمیرسند.
Dexter
بسیاری از افراد فکر میکنند؛ آنها به شادی نمیرسند مگر اینکه موفق شوند، در صورتی که باید بدانید؛ کسی به موفقیت خواهد رسید که در کل مسیر تعیین شده، شاد باشد. تعداد زیادی هم موفقیت را زمانی دست یافته می‌بینند که به مقدار زیادی پول رسیده باشند؛ در صورتی که افراد ثروتمند بسیاری هستند که احساس درماندگی میکنند.
احمد زرگانی
قبل از اینکه بدنبال کسب موفقیت باشیم، ابتدا باید تعریف دقیقی از آن داشته باشیم. موفقیت؛ تشخیص پیوسته و مداوم ایده آل و هدفی است که ارزش وقت گذاشتن را داشته باشد، زیرا وقت و زمان، با ارزش ترین دارایی در زندگی بوده و موفقیت را با صرف زمان میشود بدست آورد. موفقیت برای هر شخصی تعریف خاص خودش را دارد، زیرا هر فرد، دارای ایده آل و هدف منحصر بفرد خود بوده و رسیدن به اهداف و ایده آل تعیین شده (توسط فرد)، نشان دهنده موفقیت یا عدم موفقیت فرد مورد نظر می‌باشد.
احمد زرگانی
موفقیت؛ تشخیص پیوسته و مداوم ایده آل و هدفی ارزشمند هست. «ارل نایتینگل»
احمد زرگانی
برای تغییر الگوی ذهنی، تنها نیاز به یک ابزار درونی دارید و آن هم چیزی نیست جز " تصمیم
Sajjad Pourimani

حجم

۷۰۴٫۷ کیلوبایت

سال انتشار

۱۳۹۶

تعداد صفحه‌ها

۲۸۸ صفحه

حجم

۷۰۴٫۷ کیلوبایت

سال انتشار

۱۳۹۶

تعداد صفحه‌ها

۲۸۸ صفحه

قیمت:
۵۰,۰۰۰
تومان