با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
بازاریابی عصبی

دانلود و خرید کتاب بازاریابی عصبی

آیا یک دکمه‌ی خرید در مغز وجود دارد؟

۴٫۰ از ۴ نظر
۴٫۰ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب بازاریابی عصبی  نوشته  آناهیتا خرمی بنارکی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب بازاریابی عصبی

«مغز اقتصادی‌چگونه‌ تصمیم‌می‌گیرد؟» کتابی از دکتر آناهیتا خرمی بنارکی(۱۳۵۰) با همکاری آذر محمدزاده در زمینه نورومارکتینگ و ساختار تصمیم‌گیری در مغز افراد است.

مدیریت، فرایند تصمیم‌گیری و به‌کارگیری منابع مختلف برای دست‌یابی به اهداف گوناگون و نتیجه‌گیری است. تصمیم و انتخاب هر فرد، جهت‌دهنده و شکل‌دهندهٔ موفقیت یا شکست او در زندگی است و تصمیمات اقتصادی نقش بسیار مهمی در نتایج و دستاوردها دارند. اما آن‌چه در شرایط امروز اندیشمندان و پژوهشگران را به خود مشغول کرده است، ریشه‌یابی تصمیم‌گیری‌ها و تصمیم‌هاست و این که چه عوامل ناشناخته و نایافته‌ای سبب تصمیم‌گیری می‌شوند.

اقتصاد رقابتی و بازاریابی آینده، نیازمند مزیت‌های تازه بر اساس ایده‌ها وپدیده‌های نوین و کشف نایافته‌های گوناگون است. رقابت آینده در اقتصاد و بازاریابی مبتنی بر ریشه‌یابی «تصمیم، اقدام و نتیجه» بسیار فراتر از دانش، معلومات و یافته‌های کنونی است. اقتصاد آینده خواستار هم‌اندیشی و هم‌یاری رشته‌های گوناگون برای پاسخگویی بهتر به نیازها و نیازمندان است.

کتاب نورومارکتینگ و تصمیم‌گیری منبع مناسبی برای کسانی است که علاقمند به یادگیری، فراگیری و به‌کارگیری علوم و فنون تازه و دستیابی به اهداف زندگی و کسب‌وکار در مسیری متفاوت و شیوه‌ای نوین هستند.

این کتاب ضمن معرفی تصمیم‌گیری از دیدگاه روان‌شناسی و در شرایط خطرپذیری و عدم قطعیت، به کالبدشکافی تصمیم‌گیری و تعامل نورومارکتینگ و تصمیم‌گیری می پردازد تا بتواند عوامل و دلایل تصمیم‌گیری و رفتار خریداران را بیابد. در ادامهٔ مباحث مفیدی که ارائه شده است، مؤلفان کوشیده‌اند تا تصمیم‌گیری مدیران در امور مالی و تجاری را با عنوان امور مالی عصب‌پایه یا نوروفاینانس معرفی کنند. فصل پایانی این کتاب مربوط به ارتباط نورومارکتینگ با تصمیم‌گیری در خرید اینترنتی و در دنیای کودکان است که نکات گوناگونی را مورد بررسی قرار می‌دهد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
vahid5
۱۳۹۶/۰۵/۲۴

این کتاب برخلاف اسمش مطلقا در مورد نورو فایننس هیچ حرف به درد بخوری ندارد

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۹۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۰۵/۰۳
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۶۹۵-۷۵-۱ ‬‬
تعداد صفحات۹۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۸,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۰۵/۰۳
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۶۹۵-۷۵-۱ ‬‬