با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
منابع تأمین مالی جمعی

دانلود و خرید کتاب منابع تأمین مالی جمعی

مقایسه‌ی چندبعدی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب منابع تأمین مالی جمعی  نوشته  فلوریان دنمایر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب منابع تأمین مالی جمعی

«نمونه‌های نخستین پایگاه‌های تأمین مالی جمعی؛ مقایسه چند بعدی» به قلم فلوریان دنمایر، اثری با موضوع سرمایه‌گذاری جمعی و گردآوری وجوه است.

در بخشی از این کتاب می‌خوانیم:

« در حال حاضر توجه زیادی معطوف به پتانسیل های جمع آوری پول و تأمین مالی به ویژه تأمین مالی جمعی می‌شود. اصولا تأمین مالی جمعی فراخوانی برای سرمایه از طریق اینترنت است که در آن یک کمپین مشترک می‌تواند توسط گروه بزرگی از افراد (جمعیت) مورد سنجش و حمایت مالی قرار بگیرد. فرایند هماهنگ سازی بین ایجادکنندگان کمپین و سرمایه گذاران بالقوه عمدتا توسط یک پایگاه استاندارد شده تأمین مالی جمعی دایر می‌شود. از آنجاییکه مطالعات موجود و مقالات تأمین مالی جمعی بر پتانسیل تأمین مالی جمعی و اصول اولیه آن تاکید می‌کنند، گفتمان علمی در این زمینه در مراحل اولیه خود قرار دارد. به دلیل وجود چندین خلا علمی در این زمینه مطالعه حاضر پایگاه‌های تأمین مالی جمعی را موضوع تجزیه و تحلیل قرار میدهد و از طریق افزایش دانش در مورد شکل گیری بازار پایگاه تأمین مالی جمعی به ادبیات موجود کمک می‌کند.»

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۹۵ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۳/۱۷
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۶۹۵-۶۵-۲
تعداد صفحات۱۹۵صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۳/۱۷
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۶۹۵-۶۵-۲