با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مفاهیم بنیادی ITIL

دانلود و خرید کتاب مفاهیم بنیادی ITIL

امروزه ITIL فراگیرترین رویکرد مدیریت الکترونیک در جهان است

۳٫۰ از ۱ نظر
۳٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مفاهیم بنیادی ITIL  نوشته  ناصر پسران  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب مفاهیم بنیادی ITIL

«مفاهیم بنیادی ITIL به همراه معرفی رایانش ابری»، تألیف بنیاد ITIL، اثری در حوزه‌ی تکنولوژی اطلاعات و مدیریت است و به مباحث مربوط به محاسبات ابری می‌پردازد.

در مقدمه‌ی مترجم می‌خوانیم:

«امروزه ITIL فراگیرترین رویکرد مدیریت خدمات فناوری اطلاعات در جهان است؛ رویکردی که به‌گونه‌ای عملی و نه صرفا نظری، قالبی را برای شناسایی، برنامه‌ریزی و طراحی، ارایه و انتقال، پشتیبانی و بهبود مستمر خدمات فناوری اطلاعات، با تمرکز بر نیازمندی‌های یک کسب‌وکار فراهم می‌‌کند. ITIL فرآیند تحویل خدمات را تسهیل می‌نماید. فرآیندها و رویه‌ها را ساده‌سازی کرده و اطمینان حاصل می‌شود که خدماتی با کارایی بالا تحویل مشتری می‌گردد. فناوری اطلاعات با استفاده از ابزارهایی که از نظر اقتصادی به صرفه می‌باشند و با خودکار نمودن فرآیند، این امکان را فراهم می‌آورند تا سازمان انرژی خود را بر روی مشکلات و بهبود فرصت‌ها متمرکز نماید. این سیستم با فراهم نمودن ابزارهای کارا و با صرفه، فرآیند اندازه‌گیری عملکرد و بهبود خدمات را تسهیل می‌نماید. با پیاده‌سازی این چارچوب، مشتریان از کیفیت و دسترسی به خدمات مورد نظر خود مطمئن می‌شوند، بخش مالی از پایین آمدن هزینه‌ها خرسند شده، کارکنان فناوری اطلاعات از افزایش کارایی عملیاتی سخن می گویند و مدیران ابزارهای مناسب را برای تجزیه و تحلیل در اختیار می‌گیرند.»

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
حامد
۱۳۹۸/۱۲/۲۷

ترجمه کلمه به کلمه که متنی مبهم تولید کرده است.

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۵۲ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۳/۲۰
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۶۹۵-۹۲-۸
تعداد صفحات۳۵۲صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۳/۲۰
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۶۹۵-۹۲-۸