دانلود و خرید کتاب مدلسازی عددی سطوح آزاد (جلد اول) پرویز قدیمی
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب مدلسازی عددی سطوح آزاد (جلد اول) اثر پرویز قدیمی

کتاب مدلسازی عددی سطوح آزاد (جلد اول)

معرفی کتاب مدلسازی عددی سطوح آزاد (جلد اول)

کتاب مدلسازی عددی سطوح آزاد (جلد اول) نوشته پرویز قدیمی و محمدامین فیضی چکاب یکی از کتاب‌های تخصصی مرکز نشر دانشگاه امیرکبیر برای استفادهٔ دانشجویان است.

درباره مرکز نشر دانشگاه صنعتی امیرکبیر

مرکز نشر دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران) با قدمتی حدود ٥٠ سال در انتشار کتب فنی‌مهندسی، علوم پایه و مدیریت صنایع افتخار دارد با چاپ بیش از ۶۰۰ عنوان کتاب تالیفی و ترجمه‌ای، نقش ویژه‌ای را در ارتقای جامعهٔ علمی کشور ایفا کند.

این مرکز با بهره‌مندی از پشتوانهٔ علمی اساتید دانشگاه، اعضای شورای چاپ و نشر و تلاش مجدانهٔ مدیریت و کارکنان متعهد در واحدهای تابعه خود، مفتخر به کسب عنوان «ناشر برگزیده دانشگاهی در سال ۱۳۸۱» شد. همچنین در سال ۱۳۸۳ با هدف اعتلا و رشد آثار تالیفی و ترجمه‌ای در زمینهٔ علوم فنی و مهندسی و علوم کاربردی؛ این مرکز مبتکر و مجری مراسم «کتاب سال فنی و مهندسی» در سطح دانشگاه‌های کشور بوده است که با استقبال اعضای هیئت‌علمی و ناشران دانشگاهی، چهارمین دورهٔ آن نیز در سال ۱۳۸۹ برگزار شد.

بسیاری از آثار منتشر شده توسط این مرکز به عنوان منابع درسی و کمک‌درسی در سایر دانشگاه‌های کشور مورد استفاده و استناد قرار می‌گیرد که کتاب مدلسازی عددی سطوح آزاد (جلد اول) یکی از همین منابع است.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

حجم

۴٫۴ مگابایت

سال انتشار

۱۳۹۹

تعداد صفحه‌ها

۳۵۰ صفحه

حجم

۴٫۴ مگابایت

سال انتشار

۱۳۹۹

تعداد صفحه‌ها

۳۵۰ صفحه

قیمت:
۸۴,۰۰۰
تومان