دانلود و خرید کتاب پرسش ها و پاسخ های دانشجویی (جلد شصت و هفتم) محمدعلی رضایی اصفهانی
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب پرسش ها و پاسخ های دانشجویی (جلد شصت و هفتم) اثر محمدعلی رضایی اصفهانی

کتاب پرسش ها و پاسخ های دانشجویی (جلد شصت و هفتم)

معرفی کتاب پرسش ها و پاسخ های دانشجویی (جلد شصت و هفتم)

کتاب پرسش ها و پاسخ های دانشجویی (جلد شصت و هفتم) نوشتهٔ محمدعلی رضایی اصفهانی است و نشر معارف آن را منتشر کرده است. این کتاب جلد شصت و هفتم از این مجموعه و پاسخ به شبهات قرآن، نقد دکتر سها است.

درباره کتاب پرسش ها و پاسخ های دانشجویی (جلد شصت و هفتم)

پرسشگری از آغاز آفرنیش انسان رخ‌نمایی کرده، بر بال سبز خود، فرشتگان را فرانشانده، بر برگ زرد خود، شیطان را فرونشانده و در این میان، مقام آدمیت را نشان داده است. هر که سؤال‌هایش آسمانی است، دانش و بینش پاسخش خواهد بود. پویایی و پایایی جامعه و فرهنگ در گرو پرسش‌های حقیقت‌طلبانه و پاسخ‌های خردورزانه است.

از افتخارات ایران اسلامی این است که از سویی سرشار از جوانان پاک‌دل، کمال‌خواه و پرسشگر است و از دیگر سو، از مکتبی غنی برخوردار است که معارف بلند آن، گوارانوش دل‌های عطشناک پرسشگر و دانشجوست.

ادارهٔ مشاوره و پاسخ معاونت مطالعات راهبردی نهاد محفل انسی فراهم آورده است تا ابر رحمت پرسش‌ها را به زمین اجابت پذیرا باشد و نهال سبز دانش را بارور سازد.

در راستای ترویج فرهنگ دینی، ادارهٔ مشاوره و پاسخ نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها تاکنون بیش از ۲۰۰ هزار پرسش دانشجویی را در موضوعات مختلف اندیشه دینی، مشاوره، احکام و... پاسخ داده است.

آنچه پیش رو دارید بخشی از پرسش‌های دانشجویان در پاسخ به شبهات قرآن، نقد دکتر سها است و محمدعلی رضایی اصفهانی آن را تالیف کرده است.

خواندن کتاب پرسش ها و پاسخ های دانشجویی (جلد شصت و هفتم) را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام دانشجویان پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

حجم

۴٫۲ مگابایت

سال انتشار

۱۳۹۶

تعداد صفحه‌ها

۱۸۴ صفحه

حجم

۴٫۲ مگابایت

سال انتشار

۱۳۹۶

تعداد صفحه‌ها

۱۸۴ صفحه

قیمت:
۴۰,۰۰۰
تومان