با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
قدرت بیان

دانلود و خرید کتاب قدرت بیان

۳٫۰ از ۳ نظر
۳٫۰ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب قدرت بیان  نوشته  برایان تریسی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب قدرت بیان

«قدرت بیان» نوشته‌ی برایان تریسی(-۱۹۴۴) نویسنده کتاب‌های روان‌شناسی و سخنران انگیزشی است. او در این کتاب به هنر بیان مطالب و سخنرانی در کنفرانس‌ها می‌پردازد.

توانایی شما درسخنرانی در جمع حضار برای موفقیت شما ضروری است. آنچه موجب جلب احترام و توجه دیگران نسبت به شما می‌شود خوب سخنرانی کردن است. زیبا سخن گفتن شما را پیش دوستان باارزشتر می‌کند و توجه افرادی که می‌توانند کمکتان کنند و درها را برایتان باز کنند جلب می‌کند. شما با سخنرانی خوب خود دیگران را متقاعد می‌کنید که باهوش‌تر و بااستعداد ‌تر از افرادی هستید که نمی‌توانند مثل شما زیبا سخنرانی کنند.

خبر خوب وجالب این است که ذهن شما مانند عضله است. بکارگیری بیشتر ذهن، موجب قوی‌تر شدن و کاراتر شدن آن می‌شود. ما می‌توانیم با منظم کردن افکارمان و کلامی‌که می‌گوییم، هوشیارانه‌تر و بهتر از قبل سخن بگوییم. برنامه‌ریزی و آماده سازی سخنرانی و ارایه آن شما را مجبور می‌کند ذهن خود در بالاترین سطح بکار بگیرید و شما را باهوشتر و توانا‌تر می‌کند.

تریسی در این کتاب معتقد است بزرگترین دشمن ما همیشه شک و شبهه‌ها و ترس‌های ما هستند. ‌اما در مقابل آنچه می‌توانیم انجام دهیم محدودیتی وجود ندارد، مگر اینکه خودمان محدودیتی بوجود آوریم. این کتاب حاصل چندین سخنرانی تریسی در سراسر جهان است. او در این کتاب می‌کوشد تا به صورت گام به گام چگونگی فراهم آوردن امکان ایراد یک سخنرانی خوب و همچنین افزایش قدرت بیان را توضیح دهد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
Sepehr Ghafari
۱۳۹۶/۰۸/۰۲

همه ی کتاب های برایان تریسی ساده همه فهم زیبا و جذاب هستند ولی آقای تریسی حرف هایش را زیاد تکرار می کند که آن هم برای این است که حرف هایش بیشتر در ذهن بمانند

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۲)
"هرچه ما در زندگی مان انجام می‌دهیم برای جلب احترام دیگران، یا حداقل از دست ندادن احترام است"
عليرضا جهانبین
از آلبرت هوبرد، نویسنده محبوب پرسیدند چگونه یک نفر نویسنده می‌شود؟ او پاسخ داد: "تنها راه برای یادگیری نویسندگی، نوشتن و نوشتن و نوشتن و بازهم نوشتن است. "
ibrahim

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۰۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۰/۰۲/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۵۰۴۴-۵۵-۳‬
تعداد صفحات۲۰۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۵,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۰/۰۲/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۵۰۴۴-۵۵-۳‬