با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
دروغ‌گو را در چند دقیقه بشناسید

دانلود و خرید کتاب دروغ‌گو را در چند دقیقه بشناسید

۳٫۳ از ۷ نظر
۳٫۳ از ۷ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب دروغ‌گو را در چند دقیقه بشناسید  نوشته  دیوید جی لیبرمن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب دروغ‌گو را در چند دقیقه بشناسید

« دروغ‌گو را در چند دقیقه بشناسید» نوشته دیوید .جی. لیبرمن یکی از روانشناسان مشهور و متخصص شناخت رفتار بشر است. هدف اثر حاضر، نفی و ذم دروغ و دروغ‌گو نیست، مقصد، کشف دروغ است و دروغ‌گو، با روش‌هایی کاملاً تجربی و آموختنی. کشف دروغ از رفتار ظاهری افراد، کلام افراد، سیاق جمله‌ها و عبارت‌هایشان، زبان بدن‌شان، پرسش‌های‌شان و پاسخ‌هایشان. با دقت در فهرست کتاب، مشاهده می‌کنید که تکنیک‌های آن، به تدریج با یک سیر منطقی، از مراحل ابتدایی کشف دروغ، تا مراحل پیشرفته آن را شامل است، و مثال‌های متعدد و سناریوهای گوناگون، آنچه را باید از دروغ‌گو بیرون کشید و دریافت، می‌آموزد. تفصیل را طی مطالعه متن، خود در می‌یابید. البته، آموزش کشف دروغ، آموزش دروغ‌گویی نیست تا بتوان از آن، به هدف بدآموزی استفاده کرد یا به دیگران خسارت زد. روند کتاب براین اساس است که چگونه دروغ را بیابید، نه چگونه بتوانید دروغ بگویید. در یک جامعه ایده‌آل، نه نیازی به دروغ است و نه نیازی به خواندن این کتاب، ولی ما در دنیایی از فریب زندگی می‌کنیم و خواه‌ناخواه در این بازی گیر افتاده‌ایم. سؤال این است که آیا دوست دارید برنده شوید؟ مسلما هرگز دوست ندارید در ازدواج سرتان کلاه برود. دوست دارید که در کسب و کارتان هم در موقعیت بالاتر و برتر باشید. شما با ابزار این کتاب قادر خواهید بود در هر زمان و مکانی که با مردم مواجه می‌شوید، یک برنده باشید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
کاربر ۳۱۱۲۵۶
۱۳۹۶/۱۱/۲۷

کتا ب فوق العاده ای و روشاش کاملا کاربردی هست

nassiM
۱۳۹۵/۱۲/۲۶

😈😈🙄

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۴)
ما دوست داريم باور كنيم كه می‌توانيم در خانه از پشت ميز آشپزخانه در يك ساعت، هزار دلار دربياوريم. اشتياق به اين گونه باورها، به شدت ديدگاه ما را به واقعيت تحت تأثير قرار می‌دهد، از كرم‌های معجزه‌گر برطرف كننده چروك پوست گرفته تا قرص‌های تضمينی لاغری. اشتياق ما برای نديدن، اطلاعاتی حياتی را كه اغلب برای كشف حقيقت مهم است غربال می‌كند.
sheikh
اگر فردی تقاضای كار بزرگی از شما كرد، مراقب باشيد. چون اگر آن را رد كنيد معمولاً تقاضای كوچك‌تری مطرح شود كه او انتظار دارد شما آن را انجام دهيد. ما به احتمال زياد وقتی با تقاضای بزرگی مواجه شويم با تقاضای كوچك‌تر موافقت می‌كنيم.
sheikh
برای شخصی كه حقيقت را می‌گويد مهم نيست كه آيا شما او را درك می‌كنيد يا نه؛ چون هميشه آمادگی دارد موضوع را برای‌تان روشن‌تر كند. بر عكس، دروغ‌گو دوست دارد مطمئن شود كه شما فوری منظور او را فهميده‌ايد تا بتواند سريع موضوع را عوض كند و سؤالات بيشتری از او پرسيده نشود.
sheikh
نود درصد تصميماتی كه می‌گيريم برپايه احساسات است. سپس از منطق برای توجيه آن‌ها استفاده می‌كنيم. اگر بر اساس يك مبنای محكم منطقی از كسی درخواست كنيد، شانس بسيار كمی در متقاعد كردن او داريد
sheikh

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۰۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۱۲/۲۴
شابک۹۷۸۹۶۴۶۲۳۵۹۵۳
تعداد صفحات۲۰۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۰,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۱۲/۲۴
شابک۹۷۸۹۶۴۶۲۳۵۹۵۳