دانلود و خرید کتاب کاربرد لیزرل در عمل (با کاربرد رویکرد SIMPLIS) آرماندو لوئیس ویرا ترجمه رسول نوروزی سیدحسینی
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب کاربرد لیزرل در عمل (با کاربرد رویکرد SIMPLIS) اثر آرماندو لوئیس ویرا

کتاب کاربرد لیزرل در عمل (با کاربرد رویکرد SIMPLIS)

انتشارات:انتشارات حتمی
دسته‌بندی:
امتیاز:بدون نظر

معرفی کتاب کاربرد لیزرل در عمل (با کاربرد رویکرد SIMPLIS)

کتاب الکترونیکی «کاربرد لیزرل در عمل (با کاربرد رویکرد SIMPLIS)» نوشتهٔ آرماندو لوئیس ویرا با ترجمهٔ رسول نوروزی سیدحسینی و حمید قاسمی در انتشارات حتمی چاپ شده است.

درباره کتاب کاربرد لیزرل در عمل (با کاربرد رویکرد SIMPLIS)

شناخته‌ترین نرم‌افزار در زمینهٔ مدل سازی معادله های ساختاری، نرم‌افزار لیزرل است که با سابقه ای در حدود ۴۰ سال جای خود را در بسیاری از تجزیه‌ و تحلیل های آماری تثبیت کرده است. کتاب کاربرد لیزرل در عمل (با کاربرد رویکرد SIMPLIS) از ۳ بخش اصلی به ترتیب زیر تشکیل شده است:

بخش اول: مقدمه و آماده‌سازی برای تجزیه و تحلیل

بخش دوم: ارزیابی مدل اندازه‌گیری

بخش سوم: ارزیابی مدل ساختاری

کتاب کاربرد لیزرل در عمل (با کاربرد رویکرد SIMPLIS) را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب به دانشجویان تربیت بدنی و ورزشکاران و مربیان پیشنهاد می‌شود.

درباره انتشارات حتمی

انتشارات حتمی یکی از ناشرین معتبر و نام‌آشنا در حوزه نشر کتاب‌های تخصصی علوم ورزش و پزشکی است که پس از طی مراحل پر فراز و نشیب، به این جایگاه دست یافته است.

از ابتدای فعالیت، انتشارات حتمی به‌طور تخصصی در زمینه علوم ورزشی و آکادمیک به چاپ کتاب پرداخت، اما در سال‌های اخیر، اقبال مردم و عموم جامعه به کتاب‌های ورزشی زیاد شده و اکنون ۷۰درصد از کتاب‌های انتشارات حتمی در زمینه تربیت بدنی در سطح عمومی، رشته‌های ورزشی، فدراسیون‌ها و … است. با توجه به نیاز جامعه به‌ویژه پس از شیوع ویروس کرونا، اخیراً چاپ کتاب‌های پزشکی و سلامت و به‌ویژه پزشکی در حوزه ورزش به مجموعه فعالیت‌های انتشارات حتمی افزوده شد.

اعتقاد مدیریت انتشارات حتمی بر این است که در زمینه علوم ورزشی باید با علم و پیشرفت‌های روز همگام بود و لذا بیش از ۸۰درصد از کتاب‌های منتشر شده در قالب ترجمه است. تاکنون تعداد ۵۳۷ عنوان از کتاب‌های انتشارات حتمی در سایت خانه کتاب ثبت شده و برای ۶۹۷ مورد نیز تاکنون شابک صادر شده است.

انتشارات حتمی در مدت یک دهه فعالیت خود در حوزه نشر کشور، موفق به دریافت ۱۲ نشان برتر کشوری ازجمله ناشر نمونه کشور در سال ۱۳۹۳، برگزیده کتاب سال جمهوری اسلامی ایران، برگزیده کتاب‌های علوم ورزشی دانشگاه تهران در سال ۱۳۹۱ و لوح تقدیر از سوی انستیتو تحقیقات تغذیه‌ای کشور برای چاپ کتاب «راهنمای تغذیه بالینی در کووید ۱۹» شده است.

انتشارات حتمی علاوه بر تقویت زمینه‌های فعالیت و همکاری با نهادها و مراکز متولی ورزش و علوم ورزشی در کشور، در چشم‌انداز پیش‌روی خود، نگاهی نیز به آن سوی مرزهای کشور و حضور در عرصه بین‌الملل دارد.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

حجم

۱۷٫۱ مگابایت

سال انتشار

۱۳۹۳

تعداد صفحه‌ها

۱۲۰ صفحه

حجم

۱۷٫۱ مگابایت

سال انتشار

۱۳۹۳

تعداد صفحه‌ها

۱۲۰ صفحه

قیمت:
۵۴,۵۰۰
تومان