دانلود و خرید کتاب مبانی و الگوهای مدیریت جهادی در مکتب شهید سلیمانی اثر روح الله تولایی | انتشارات دانشگاه جامع امام حسین | طاقچه
با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب مبانی و الگوهای مدیریت جهادی در مکتب شهید سلیمانی اثر روح الله تولایی

کتاب مبانی و الگوهای مدیریت جهادی در مکتب شهید سلیمانی

معرفی کتاب مبانی و الگوهای مدیریت جهادی در مکتب شهید سلیمانی

کتاب مبانی و الگوهای مدیریت جهادی در مکتب شهید سلیمانی نوشتهٔ روح الله تولایی و علی عسگر حلوایی و ویراستهٔ زینب بابایی است و انتشارات دانشگاه جامع امام حسین آن را منتشر کرده است.

درباره کتاب مبانی و الگوهای مدیریت جهادی در مکتب شهید سلیمانی

یکی از کارآمدترین و مؤثرترین روش‌های یادگیری علم و هنر مدیریت جهادی، شناخت ابعاد گوناگون رفتاری و ذهنی الگوهای آن است. به اذعان دوستان و دشمنان انقلاب اسلامی، شهید حاج قاسم سلیمانی عالی‌ترین الگوی امروزی مدیر جهادی و مدیریت جهادی بر اساس سبک بومی ایرانی اسلامی است که می‌توانند در گام دوم انقلاب اسلامی، دولت اسلامی، جامعه اسلامی و تمدن نوین اسلامی را شکل دهند و زمینه‌ساز ظهور حضرت حجت عجل الله تعالی فرجه الشریف باشند.

در همین زمینه، کتاب مبانی و الگوهای مدیریت جهادی در مکتب شهید سلیمانی در قالب هفت فصل به بررسی و تبیین مفهوم مدیریت جهادی براساس الگوهای ذهنی و رفتاری شهید سلیمانی پرداخته است. این کتاب برای تدریس در همهٔ مقاطع تحصیلی رشته‌های مدیریت و علوم اجتماعی در دانشگاه‌ها و حوزه‌های علمیه می‌تواند مورد بهره‌برداری اساتید و دانشجویان فرهیخته قرار گیرد.

دانشگاه امام حسین (ع) در سال ۱۳۶۵ راه‌اندازی و در سال ۱۳۸۷ به ۲ دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع) و دانشگاه جامع امام حسین (ع) تفکیک شد. دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع) مختص آموزش‌های افسری است و دانشجویان آن، از طریق آزمون‌های داخلی سپاه پذیرش و گزینش می‌شوند. دانشگاه جامع امام حسین (ع) در حوزهٔ پژوهش و فناوری و با رویکرد پژوهش آموزش‌محور، به‌دنبال شناسایی و حل مسائل اساسی و کلان کشور، رصد دانشی و آینده‌پژوهی و مدیریت دانش است.

معاونت پژوهش و فناوریِ دانشگاه جامع امام حسین یکی از مسئولیت‌های مهم دانشگاه را نشر کتاب‌ها و آثار علمی، در کنار تعلیم‌وتربیت، می‌داند؛ ازاین‌رو «انتشارات دانشگاه جامع امام حسین» کتاب‌هایی با موضوعات گوناگون را تهیه، چاپ و منتشر کرده و کوشیده است تا زمینه و بستر لازم را برای تشویق پژوهشگران و استادان در عرصهٔ علم فراهم و تسهیل کند.

خواندن کتاب مبانی و الگوهای مدیریت جهادی در مکتب شهید سلیمانی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به پژوهشگران حوزهٔ مدیریت جهادی پیشنهاد می‌کنیم.

دیگران دریافت کرده‌اند

سایر کتاب‌های انتشارات دانشگاه جامع امام حسین

مشاهده همه
نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است