دانلود و خرید کتاب ارتباطات عمومی در ورزش حمید قاسمی
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب ارتباطات عمومی در ورزش اثر حمید قاسمی

کتاب ارتباطات عمومی در ورزش

معرفی کتاب ارتباطات عمومی در ورزش

کتاب ارتباطات عمومی در ورزش نوشتهٔ حمید قاسمی و سارا کشکر و محمد اسماعیلی است و انتشارات حتمی آن را منتشر کرده است.


انتشارات حتمی یکی از ناشرین معتبر و نام‌آشنا در حوزه نشر کتاب‌های تخصصی علوم ورزش و پزشکی است که پس از طی مراحل پر فراز و نشیب، به این جایگاه دست یافته است.

از ابتدای فعالیت، انتشارات حتمی به‌طور تخصصی در زمینه علوم ورزشی و آکادمیک به چاپ کتاب پرداخت، اما در سال‌های اخیر، اقبال مردم و عموم جامعه به کتاب‌های ورزشی زیاد شده و اکنون ۷۰درصد از کتاب‌های انتشارات حتمی در زمینه تربیت بدنی در سطح عمومی، رشته‌های ورزشی، فدراسیون‌ها و … است. با توجه به نیاز جامعه به‌ویژه پس از شیوع ویروس کرونا، اخیراً چاپ کتاب‌های پزشکی و سلامت و به‌ویژه پزشکی در حوزه ورزش به مجموعه فعالیت‌های انشارات حتمی افزوده شد.

اعتقاد مدیریت انتشارات حتمی بر این است که در زمینه علوم ورزشی باید با علم و پیشرفت‌های روز همگام بود و لذا بیش از ۸۰درصد از کتاب‌های منتشر شده در قالب ترجمه است. تاکنون تعداد ۵۳۷ عنوان از کتاب‌های انتشارات حتمی در سایت خانه کتاب ثبت شده و برای ۶۹۷ مورد نیز تاکنون شابک صادر شده است.

انتشارات حتمی در مدت یک دهه فعالیت خود در حوزه نشر کشور، موفق به دریافت ۱۲ نشان برتر کشوری ازجمله ناشر نمونه کشور در سال ۱۳۹۳، برگزیده کتاب سال جمهوری اسلامی ایران، برگزیده کتاب‌های علوم ورزشی دانشگاه تهران در سال ۱۳۹۱ و لوح تقدیر از سوی انستیتو تحقیقات تغذیه‌ای کشور برای چاپ کتاب «راهنمای تغذیه بالینی در کووید ۱۹» شده است.

انتشارات حتمی علاوه بر تقویت زمینه‌های فعالیت و همکاری با نهادها و مراکز متولی ورزش و علوم ورزشی در کشور، در چشم‌انداز پیش‌روی خود، نگاهی نیز به آن سوی مرزهای کشور و حضور در عرصه بین‌الملل دارد.

درباره کتاب ارتباطات عمومی در ورزش

امروزه ارتباطات ورزشی به عنوان یک رشته تحصیلی شناخته می‏‌شود. ارتباطات به عنوان حوزه مطالعاتی بین رشته‌‏ای در تمامی فعالیت‌ها و رشته‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها مورد توجه قرار گرفته است. در رشته تربیت بدنی نیز این حوزه مهم، ابتدا در گرایش مدیریت مورد تاکید قرار گرفت. از جمله دروسی که در فهرست دروس مقطع کارشناسی تربیت بدنی با گرایش مدیریت ورزشی وجود دارد، ارتباطات عمومی در ورزش و فعالیت‌های رسانه‌ای در ورزش هستند.

ارتباطات ورزشی به طور مشخص بر روی روابط عمومی در ورزش، فعالیت‌های رسانه‌ای در ورزش و ارتباط موثر با مخاطبین در این حوزه تاکید دارد.

روابط عمومی از مهم‌ترین حوزه‌ها در سازمان‌های ورزشی است. وجود مخاطبین گسترده در کنار پوشش وسیع رسانه‏‌ها همواره از برجستگی‏‌های حوزه ورزش است. ارتباط موثر با این مخاطبین گسترده از نیازهای اساسی در هر سازمان ورزشی است. لذا هر سازمانی که بهای بیشتری به حوزه روابط عمومی و حوزه عملکرد آن می‏‌دهد، در این ارتباط موفق‌تر خواهد بود. اقدامات اثربخش روابط عمومی، می‌‏تواند خوشنامی سازمان را به حداکثر یا حداقل ممکن برساند.

آنچه در کتاب ارتباطات عمومی در ورزش می‌خوانید:

فصل اول: جایگاه روابط عمومی در سازمان‌های ورزشی

فصل دوم: چگونگی ارتباط موثر روابط عمومی سازمان‌های ورزشی با رسانه‌های گروهی

فصل سوم: آشنایی با نحوه تنظیم خبر و گزارش رویدادهای ورزشی

فصل چهارم: چگونگی برقراری ارتباط پویا با مشتریان سازمان‏‌های ورزشی و سایر گروه‌های ذینفع

فصل پنجم: برگزاری جلسات و همایش‏‌های موثر

فصل ششم: آشنایی با نحوه به‌کارگیری وسایل سمعی، بصری و اطلاع‌رسانی

فصل هفتم: فناوری اطلاعاتی و ارتباطی در ورزش

خواندن کتاب ارتباطات عمومی در ورزش را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

خوانندگان اصلی اين کتاب عبارت‌اند از دانشجويان حرکت شناسی، علوم ورزشی، تندرستی، مربيگری و تربيت بدنی و دانشجويانی که در برنامه‌های آمادگی پيش از تدريس شرکت می‌کنند و به طور کل دانشجويان رشته علوم ورزشی که هدفشان يادگيری آمادگی جسمانی، توانبخشی و علم تمرين است و نيز متخصصان تندرستی.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

حجم

۱٫۸ مگابایت

سال انتشار

۱۴۰۱

تعداد صفحه‌ها

۱۰۶ صفحه

حجم

۱٫۸ مگابایت

سال انتشار

۱۴۰۱

تعداد صفحه‌ها

۱۰۶ صفحه

قیمت:
۵۹,۵۰۰
تومان