با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
تشیع انگلیسی: معادله‌ای برای مهار تمدنی شیعه

دانلود و خرید کتاب تشیع انگلیسی: معادله‌ای برای مهار تمدنی شیعه

۴٫۵ از ۴ نظر
۴٫۵ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب تشیع انگلیسی: معادله‌ای برای مهار تمدنی شیعه  نوشته  عباس بنشاسته  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب تشیع انگلیسی: معادله‌ای برای مهار تمدنی شیعه

«تشیع انگلیسی: معادله‌ای برای مهار تمدنی شیعه» مجموعه مصاحبه، گزارش میزگرد و نوشتارهایی به گردآوری و ویرایش عباس بنشاسته(-۱۳۶۵) است و ازجمله کتاب‌هایی است که در باب جریانات منحرف شیعه در عصر معاصر به رشته تحریر درآمده و به واکاوی اهداف و برنامه‌های آن‌ها می‌پردازد. در بخش اول این کتاب حجت‌الاسلام مهدی مسائلی به بررسی مبانی فکری‌این جریان می‌پردازد و اهداف آن را برمی‌شمارد. در بخش دوم این کتاب آیت‌الله اراکی دبیر مجمع جهانی تقریب مذاهب، تهدیداتی که از جانب تشیع انگلیسی متوجه تشیع ناب و اصیل می‌شود را مورد ارزیابی قرار داده است. در بخش سوم این کتاب که متن پیاده شده میزگرد تخصصی با حضور محمدحسین رجبی دوانی، سید هادی سید افقهی و سجاد اسلامیان می‌باشد به پیشینه‌شناسی جریان شیرازی پرداخته‌شده و بر این نکته اذعان شده است که تشیع انگلیسی به دنبال نوعی مرجع تراشی در جهان تشیع است. در بخش چهارم این کتاب دکتر کچوئیان احیای تخاصم‌های شیعه و سنی را متوجه گرایش‌های ملی‌گرایانه در دولت‌ سازندگی در دهه هفتاد می‌کند. بخش پنجم این کتاب برخی روایاتی که دستمایه این جریان برای انجام اقدامات وهن‌آلود می‌شود موردبررسی قرارگرفته است و درنهایت در بخش ششم نگاه حضرت امام خمینی (ره) در مورد جریان‌های منحرف در جهان اسلام تبیین شده است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج
۱۳۹۹/۰۱/۲۰

خوانده شود حتما. با این کتاب یک مقدار می‌توان نقشه های دشمن را فهمید

mehdi
۱۳۹۶/۰۱/۲۳

مفید بود

منمشتعلعشقعلیمچکنم
۱۳۹۸/۰۸/۱۶

▪️حجتیه و نهم ربیع 🔻برای نسل امروز انجمن حجتیه نامی ناشناخته است. برای نسل ما هم یادآور گروهی بود که می‌گفتند قبل انقلاب قائل به گناه کردن برای ظهور امام زمان بودند. یک تلقی کاملا اشتباه از یک گروه کاملا مذهبی

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۲۵ صفحه
قیمت نسخه چاپی۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۴/۱۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۴۴۷۳-۱-۲
دسته بندی
تعداد صفحات۱۲۵صفحه
قیمت نسخه چاپی۸,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۴/۱۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۴۴۷۳-۱-۲