دانلود و خرید کتاب بیت کوین شرکت پریپتو ترجمه بهروز خدارحمی
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب بیت کوین اثر شرکت پریپتو

کتاب بیت کوین

معرفی کتاب بیت کوین

کتاب بیت کوین از شرکت پریپتو است و با ترجمهٔ بهروز خدارحمی در انتشارات آوند دانش منتشر شده است.

آوند دانش نهادی فرهنگی است که در کنار انتشارات کتاب‌های فارسی در حوزه‌های متنوع، فراهم‌آوری محصولات انتشارات وایلی را نیز به شکلی گسترده انجام می‌دهد. این انتشارات از ابتدای سال ۱۳۹۱ با درپیش‌گرفتن برنامه‌ای مدون جهت انتشار کتاب به شکلی طبقه‌بندی‌شده و با رعایت قوانین جهانی کپی‌رایت، توانسته تصویری پررنگ‌تر از خود در بازار کتاب ایران به نمایش گذارد. طی دو دههٔ گذشته، نام آوند دانش اغلب مترادف با نام وایلی بوده است و این انتشارات با تهیه و توزیع به‌موقع بهترین‌ها از ناشران زیرمجموعهٔ وایلی، خود را به‌عنوان یکی از تأمین‌کنندگان قابل‌اطمینان و برتر کتاب نزد دانشگاهیان و پژوهشگران کشور معرفی کرده است.

مجموعه کتاب‌های پرفروش دامیز آوند دانش، کتاب‌هایی آموزشی و راهنما برای یادگیری گام‌به‌گام مهارت‌های گوناگون و به‌دست‌آوردن اطلاعات در زمینه‌های مختلفی مانند کسب‌وکار، هنرهای گوناگون، سرگرمی، کامپیوتر، تغذیه و سلامت، زبان انگلیسی، مهارت‌های زندگی، روان‌شناسی، ادبیات، تاریخ و.... هستند.

درباره کتاب بیت کوین

بازار بیت‌ کوین با اینکه پتانسیل‌ زیادی دارد اما درک کامل جزئیات و خطرات آن دشوار است. این کتاب تمام نکات مهم دربارهٔ بیت‌ کوین را بررسی می‌کند تا با اطمینان وارد بازار رمزاَرزها شوید. با آگاهی کامل بدانید پول‌هایتان را به کجا می‌برید، ریسک‌های پیش‌آمده را مدیریت کنید و بانکداری بیت‌کوین را به دست بگیرید.

در بخش اول می‌خوانید بیت‌کوین چیست و چه کاربردی دارد، چرا استفاده می‌شود و چگونه می‌توان از طریق آن درآمد کسب کرد؟ در ادامه با بانکداری بیت‌کوین و کیف پول بیت‌کوین آشنا می‌شوید و در بخش‌های بعدی اهمیت بیت‌کوین در کسب‌وکارها و امنیت آن را یاد می‌گیرد.

خواندن کتاب بیت کوین را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به رمز ارزها پیشنهاد می‌کنیم. 

نظرات کاربران

امیر فیروزنیا
۱۴۰۲/۰۸/۱۸

این کتاب آموزش هرچند ابتدایی از بیت کوین است برای ورود به بازار رمز ارزها است و تاریخچه بسیار دقیق ازبیت کوین را آورده است که بسیار مفید است

کاربر 8566439
۱۴۰۳/۰۱/۲۸

عالی است

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

حجم

۲٫۰ مگابایت

سال انتشار

۱۳۹۷

تعداد صفحه‌ها

۲۲۰ صفحه

حجم

۲٫۰ مگابایت

سال انتشار

۱۳۹۷

تعداد صفحه‌ها

۲۲۰ صفحه

قیمت:
۴۹,۵۰۰
تومان