دانلود و خرید زندگی خود را دوباره بیافرینید ترجمه فرزام حبیبی اصفهانی
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید اثر جفری ای. یانگ

کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید

معرفی کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید

کتاب الکترونیکی «زندگی خود را دوباره بیافرینید» نوشتهٔ جفری ای. یانگ با ترجمه فرزام حبیبی اصفهانی در انتشارات شبگون چاپ شده است. زندگی خود را دوباره بیافرینید، تکنیک‌های کاربردی را برای غلبه بر دردناک‌ترین مشکلات تمام زندگی ما ارائه می‌دهد. بیشتر مردم علت اینکه چرا از زندگی ناخشنود هستند را نمی‌دانند و حل و درک این موضوع وقتی سخت‌تر می‌شود که شخصیت‌هایی که موفق و پولدار هستند نیز از زندگی خود خشنود نیستند. یانگ منبع خیلیی از مسائل شخصیتی را دوران کودکی می‌داند و علت این مسائل را تحقیق می‌کند و سپس شیوه‌های کاربردی و ساده برای حل این مسائل ارائه می‌دهد. این کتاب نمایانگر نگرش عمیق و دلسوزانه و بینش درمانی نویسندگان آن است. نویسندگان این کتاب که از صاحب‏‌نظران حوزه شناخت‌درمانی هستند، به شناسایی، نشانه شناسی، سبب شناسی و درمان ۱۱ الگوی رفتاری مخرب و تکراری پرداخته‌‏اند که به خودانگاره منفی ربط دارند. 

درباره‌ کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید

زندگی خود را دوباره بیافرینید، به یازده نکتهٔ مهم از الگوهای شخصیتیِ تکرارشونده و نابودگر که در این کتاب از آن‌ها تحت عنوان تله‌های زندگی یاد می‌شود، اشاره می‌کند. مؤلفان ضمن شرح حال بیماران واقعی، نشان می‌دهند که چگونه هر یک از این الگوهای ناکارآمد در دوران کودکی شکل‏ گرفته‌‏اند و مبنایی برای ارزیابی خویشتن در بزرگسالی می‌شوند. علاوه بر این، تکنیک‌هایی که نویسندگان این کتاب به ارمغان می‌آورند، تکنیک‌هایی قدرتمند در جهت ایجاد تغییر نیز هستند. رویکرد آن‌ها رویکردی تکاملی است: همین‌طور که رویکرد تجربی و راهگشای شناخت‌درمانی را حفظ می‌کنند، سعی بر رسیدن به روش‌های درمانیِ شناختی، رفتاری، روانکاوی و تجربی را نیز دارند.

درباره جفری یانگ

جفری یانگ متولد سال ۱۹۵۰،  درمانگر، روانشناس و استاد دانشگاه و رئیس و بنیان‌گذار موسسه‌ شناخت درمانی نیویورک است. جفری یانگ  تاکنون کتاب‌هایی برای یاری رساندن به دیگران برای کنار گذاشتن مشکلات شخصیتی نوشته است که از میان آن‌ها می‌توان به طرحواره درمانی، راهنمای تمرین برای متخصصین سلامت روان اشاره کرد.

کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

زندگی خود را دوباره بیافرینید برای همه افرادی است که دوست دارند با شناخت بهتر خودشان، موانع و مشکلات زندگی را از میان بردارند. اگر دلتان می‌خواهد کیفیت زندگی‌تان را بالاتر ببرید، کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید را از دست ندهید.

بخشی از کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید

پاتریک: هر کاری از دستم برمی‌آید, انجام می‌دهم تا او را برگردانـم، ديگر تحمل ندارم، می‌دانم كه ا گر او را از دست بدهم, نابود می‌شوم، اما انگار هر گاه احساس می‌كنم او را از دست علاقه‌ام دو چندان می‌شود، به خودم می‌گویم كه اگر بكوشم تبدیل به همسری بهتر شوم, آن وقت او ديگر به سوی مردان دیگر نخواهد رفت و تنها كنار من خواهد ماند، این تردید مرا می‌كشد.

فرانسين همواره به او قول می‌دهد كه همسری وفادار باشد و هر‌بار پاتريك به او اطمينان می‌كند، اما به زودی ناامید می‌شود. 

پاتریک: باورم نمی‌شود كه دوباره با من چـنين كـاری مـی‌كند، بـاورم نمی‌شود كه چنین رفتاری با من داشته باشد، پس از آخرین بار, دیگر كاملاً اطمینان یافتم كه دست از این رفتارم برداشته، منظورم این است كه خودش فهمید چه بر سرم آورده، كم مانده بود خودكشی كنم، باورم نمی‌شود كه باز هم با مردان دیگر رفته باشد.

معرفی نویسنده
عکس جفری ای. یانگ
جفری ای. یانگ

جفری یانگ روانشناس و روان‌درمانگر صاحب‌نام آمریکایی است. او روش طرحواره‌درمانی را ابداع کرد و علاوه‌بر نگارش آثاری در رابطه با این روش درمانی، تالیفاتی در زمینه‌ی نظریه‌ی شناختی رفتاری ارائه داد.

نظرات کاربران

HaDiS
۱۴۰۱/۰۸/۰۶

کتاب بسیار خوب و کاربردیه و حتما مطالعه اش رو پیشنهاد میکنم ولی این ترجمه اصلا خوب نیست و حاوی اشتباهات تایپی بسیاااااری هست‌.

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

حجم

۲٫۴ مگابایت

سال انتشار

۱۳۹۸

تعداد صفحه‌ها

۵۸۴ صفحه

حجم

۲٫۴ مگابایت

سال انتشار

۱۳۹۸

تعداد صفحه‌ها

۵۸۴ صفحه

قیمت:
۴۰,۰۰۰
تومان