با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب مدیریت مالی موفق اثر شارون  لیچر

دانلود و خرید کتاب مدیریت مالی موفق

۳٫۰ از ۲ نظر
۳٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مدیریت مالی موفق  نوشته  شارون  لیچر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب مدیریت مالی موفق

«مدیریت مالی موفق» نوشته رابرت کیوساکی( -۱۹۴۷) و شارون لیچر( -۱۹۵۴)، سخنرانان انگیزشی و کارشناس کسب و کار است. این کتاب دربردارنده مجموعه‌ای از موارد آموزشی برای اصلاح رویکرد افراد برای کسب درآمد و موفقیت مالی است. در بخشی از کتاب می‌خوانیم: «در طول سالیان گذشته، پدر پولدار مراقب بود که من و برادرم، مایک، همیشه نسبت به هزینه‌ی هر چیزی آگاهی داشته باشیم. وقتی که پدر واقعی‌ام، که من او را پدر بی پول می‌نامم، به من توصیه کرد که «یک کار با امنیت شغلی» پیدا کنم، پاسخ پدر پولدار این بود که «یادت باشد امنیت هم هزینه‌ی خودش را دارد.» وقتی از او پرسیدم هزینه‌ی آن چیست؟ او در پاسخ گفت: «بهای امنیت برای بیش‌تر مردم آزادی شخصی است، و بدون آزادی، بسیاری از مردم به جای این‌که در زندگی در پی آرزوهای خود باشند، عمر خود را صرف کارکردن برای پول می‌کنند. به نظر من، زندگی کردن بدون رسیدن به آرزوهایم، بهای بسیار سنگینی است که بخواهم برای امنیت بپردازم.» او نظر خودش را راجع به مالیات این‌گونه ابراز نمود: «کسانی که با فدا کردن آزادی خود به دنبال امنیت هستند، مالیات بیش‌تری پرداخت می کنند. به همین علت است که افراد دارای مشاغل ایمن و مطمئن نسبت به صاحبان کسب و کاری که آن مشاغل را ایجاد می‌کنند، مالیات بیش‌تری می‌پردازند.» من چند روزی را راجع به اظهارنظر او فکر می‌کردم، تا بتوانم موضوع را به مرور درک کنم. دفعه‌ی بعدی که پدر پولدار را دیدم از او پرسیدم: «آیا من حتماً باید بین امنیت و آزادی یکی را برگزینم؟ به عبارت دیگر، آیا این یعنی اینکه می‌توانم فقط یکی از آن دو را داشته باشم؟»

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
mohammad ali
۱۳۹۹/۰۹/۱۱

یه دور باید این کتتب رو خوند

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۵)
افراد معمولی خیلی انتقادپذیر نیستند و به همین خاطر است که همۀ عمر یک آدم معمولی باقی می‌مانند، و به همین دلیل است که نمی‌توانند پیشرو باشند. افراد معمولی همیشه از این‌که دیگران چه می‌گویند یا فکر می‌کنند در هراسند. بنابراین آن‌ها با ترس از این‌که نظر سایرین درباره‌ی آن‌ها چیست به زندگی خود ادامه می‌دهند و سعی می‌کنند با سایر افراد معمولی، که خودشان در ترس از انتقاد زندگی می‌کنند، کنار بیایند. آدم‌ها همیشه از همدیگر انتقاد می‌کنند
محمد
برای اکثر مردم، خواه بسیار تحصیل‌کرده، خواه کم‌سواد، این دانسته‌های آن‌ها نیست که برای آن‌ها خرج دارد، بلکه این ندانسته‌های آن‌ها است که برای آنها خرج برمی‌دارد.
Rasool Soleimani
«بانکی که در آن حساب دارم هیچ وقت از من کارنامه‌ام را درخواست نکرده است.»
کاربر ۲۸۵۴۸۰۴
«آیا توی بانک از من می‌پرسند که آیا تو شاگرد اول بودی؟ آیا سراغ کارنامه‌ام را می‌گیرند؟ آیا می‌گویند، وای چقدر نمرات خوبی آورده‌ای، بگذارید یک میلیون دلار به شما وام بدهیم. آیا یک چنین چیزهایی می‌گویند؟»
کاربر ۲۸۵۴۸۰۴
«دلیل اینکه این همه آدم‌های باهوش و تحصیل‌کرده به ثروت هنگفت دست پیدا نمی‌کنند این است که هنگام تحصیل به آن‌ها یاد داده‌اند که اشتباه کردن چیز بدی است.
کاربر ۲۸۵۴۸۰۴

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۵۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۵/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۶۲۳۵-۷۷-۶‬
دسته بندی
تعداد صفحات۱۵۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۵,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۵/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۶۲۳۵-۷۷-۶‬