با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب تحلیل داده ها با نرم افزار spss اثر جواد قاسمیان

دانلود و خرید کتاب تحلیل داده ها با نرم افزار spss

۵٫۰ از ۲ نظر
۵٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب تحلیل داده ها با نرم افزار spss  نوشته  جواد قاسمیان  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دیگران دریافت کرده‌اند

معرفی کتاب تحلیل داده ها با نرم افزار spss

تحلیل داده ها با نرم افزار spss نوشته جواد قاسمیان و دیگران یکی از کتاب های تخصصی انتشارات دانشگاه دامغان برای دانشجویان و پزوهشگران است.

 درباره کتاب تحلیل داده ها با نرم افزار spss

علم آمار در زمره علوم جدیدی است که در قرون اخیر به وجود آمده و شیوه‌ها و روش‌های آن به صورت علمی بسط و تکوین یافته و با آنکه دیرزمانی از پیدایش آن نمی‌گذرد از آنچنان گسترش و تعمیمی برخوردار گردیده که روش‌های آن در همه رشته‌های علوم اعم از نظری یا عملی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

امروز دیگر پژوهش و تحقیق تجربی در هیچ یک از رشته‌های علوم و تفسیر، تعبیر، تبیین و توجیه نتایج آن جز با استفاده از روش‌های آماری امکان‌پذیر نیست.

پژوهشگری که تحقیق علمی را وجهه همت خود قرار می‌دهد ناگزیر است با اصول و روش‌های این علم به گونه‌ایی مطلوب آشنایی داشته باشد. در این راستا، یکی از نرم‌افزارهایی که محققان را در تحلیل داده‌های پژوهش‌های آماری یاری می‌کند نرم افزار SPSS است.

 استقبال پژوهشگران، دانشجویان و مدرسان از نرم‌افزار SPSS این امر را تائید می‌کند که نیاز به کتابی مقدماتی که دارای مثال‌های گویا و تمرین باشد برای مطالعه شخصی یا کلاسی وجود دارد.

این کتاب برای خوانندگانی نوشته شده است که تجربه‌ایی با SPSS ندارند. لازم به ذکر است نرم‌افزار SPSS فقط یک نرم‌افزار تحلیل داده است و نتیجه‌گیری آماری صرفا از تحلیل داده شروع نمی‌شود. در پژوهش‌های میدانی آشنایی با روش‌های نمونه‌گیری و اصول طراحی پرسشنامه از موارد بسیار با اهمیت است که به نتایج تحلیل داده اعتبار می‌بخشد.

 خواندن کتاب تحلیل داده ها با نرم افزار spss را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 پژوهشگران در هر رشته‌ای می‌توانند از این کتاب استفاده کنند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۶۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۸/۱۳
شابک۹۷۸-۶۲۲-۹۸۱۳۰-۸-۹
تعداد صفحات۱۶۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۸/۱۳
شابک۹۷۸-۶۲۲-۹۸۱۳۰-۸-۹