با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
گرم شدن زمین

دانلود و خرید کتاب گرم شدن زمین

شاهد عینی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب گرم شدن زمین  نوشته  جان وودوارد  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب گرم شدن زمین

کتاب گرم شدن زمین اثر جان وودوارد یکی از کتاب‌های سبز نردبان در زمینه حفاظت از محیط زیست برای کودکان و نوجوانان است که درباره اتفاق وحشتناک گرم شدن زمین می‌گوید.

زمین سیاره‌ای بی‌نظیر است. تنها سیاره منظومه شمسی است که هم جو دارد و هم اقیانوس، و این دو شرایط مطلوب برای پیدایش و شکوفایی حیات را پدید آورده‌اند. این کتاب درباره زمین و ویژگی‌های آن توضیح می‌دهد و با شرح اثر گلخانه‌ای سراغ موجودات و محیط‌هایی می‌رود که گرم شدن زمین باعث نابودی‌شان شده است. 

نردبان واحد کودک و نوجوان انتشارات فنی ایران است که بزرگترین مجموعه کتاب‌های زیست‌محیطی، مهارت‌های زندگی، کتاب‌های مهدکودک سراسر کشور و تنها ماهنامه زیست‌محیطی نوجوانان کشور با نام داروگ را منتشر می‌کند. کتاب‌های محیط زیستی نردبان با نام کتاب‌های سبز شناخته می‌شوند.، کتاب‌های قرمز مخصوص آموزش مهارت‌های زندگی‌اند، کتاب‌های بنفش موضوعات علمی دارند و کتاب‌های آبی مخصوص آموزش پیش‌ از دبستان‌اند.

نردبان به عنوان یک ناشر فعال کودک و نوجوان و یک مؤسسه فرهنگی تلاش می‌کند با تولید کتاب‌های مفید، کاربردی، با‌کیفیت و جذاب به ارتقای مهارت‌های زندگی و زیست‌محیطی و شکل‌گیری شخصیت کودکان و نوجوانان کمک کند. این ناشر با پیش‌بینی نیازهای فرهنگی و اجتماعی کودکان و نوجوانان و ارائه محصولات فرهنگی برجسته با محتوای بومی در صدد است به بهبود کیفیت زندگی آنان کمک کند.

خواندن کتاب گرم شدن زمین را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

نوجوانان بالای ۱۲ سال مخاطبان این کتاب‌اند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۷۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۶/۰۱
شابک‬۹۷۸-۶۰۰-۴۷۷-۲۴۸-۸‬
تعداد صفحات۷۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۶/۰۱
شابک‬۹۷۸-۶۰۰-۴۷۷-۲۴۸-۸‬