با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
قهرمان جزیره لگوریسه

دانلود و خرید کتاب قهرمان جزیره لگوریسه

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب قهرمان جزیره لگوریسه  نوشته  نسترن فتحی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب قهرمان جزیره لگوریسه

کتاب قهرمان جزیره لگوریسه اثر نسترن فتحی یکی از کتاب‌های قرمز نردبان در زمینه آموزش مهارت‌های زندگی برای کودکان و نوجوانان است این کتاب درباره یک دنیای زیر تخت صحبت می‌کند.

خانم مان و آقای با مادر و پدر امید هستند، آن‌ها خیلی دلشان می‌خواهد هرطور دوست دارند زندگی کنند اما می‌دانند برای زندگی و مرتب بودن همه‌چیز باید مراقب بود و به امید کمک می‌کنند بداند چرا هرچیزی جایی دارد. 

نردبان واحد کودک و نوجوان انتشارات فنی ایران است که بزرگترین مجموعه کتاب‌های زیست‌محیطی، مهارت‌های زندگی، کتاب‌های مهدکودک سراسر کشور و تنها ماهنامه زیست‌محیطی نوجوانان کشور با نام داروگ را منتشر می‌کند. کتاب‌های محیط زیستی نردبان با نام کتاب‌های سبز شناخته می‌شوند.، کتاب‌های قرمز مخصوص آموزش مهارت‌های زندگی‌اند، کتاب‌های بنفش موضوعات علمی دارند و کتاب‌های آبی مخصوص آموزش پیش‌از دبستان‌اند.

نردبان به عنوان یک ناشر فعال کودک و نوجوان و یک مؤسسه فرهنگی تلاش می‌کند با تولید کتاب‌های مفید، کاربردی، با‌کیفیت و جذاب به ارتقای مهارت‌های زندگی و زیست‌محیطی و شکل‌گیری شخصیت کودکان و نوجوانان کمک کند. این ناشر با پیش‌بینی نیازهای فرهنگی و اجتماعی کودکان و نوجوانان و ارائه محصولات فرهنگی برجسته با محتوای بومی در صدد است به بهبود کیفیت زندگی آنان کمک کند.

خواندن کتاب قهرمان جزیره لگوریسه را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

کودکان در سنین ایادگیری مهارت‌های فردی مخاطبان این کتاب‌اند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۷۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۹,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۶/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۷۷-۱۵۸-۰
تعداد صفحات۷۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۹,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۶/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۷۷-۱۵۸-۰