با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کسب و‌ کار خرده فروشی

دانلود و خرید کتاب کسب و‌ کار خرده فروشی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب کسب و‌ کار خرده فروشی  نوشته  ریک سگل  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب کسب و‌ کار خرده فروشی

کتاب کسب و‌ کار خرده فروشی دامیز اثر ریک سیگل یکی از مجموعه کتاب‌های دامیز در زمینه کسب و کار است.

آوند دانش نهادی فرهنگی است که در کنار انتشارات کتاب‌های فارسی در حوزه‌های متنوع، فراهم‌آوری محصولات انتشارات وایلی را نیز به شکلی گسترده انجام می‌دهد. این انتشارات از ابتدای سال ۱۳۹۱ با در پیش گرفتن برنامه‌ای مدون جهت انتشار کتاب به شکلی طبقه‌بندی‌شده و با رعایت قوانین جهانی کپی‌رایت، توانسته تصویری پررنگ‌تر از خود در بازار کتاب ایران به نمایش گذارد. طی دو دهه‌ی گذشته، نام آوند دانش اغلب مترادف با نام وایلی بوده است و این انتشارات با تهیه و توزیع به‌موقع بهترین‌ها از ناشران زیرمجموعه‌ی وایلی، خود را به عنوان یکی از تأمین‌کنندگان قابل اطمینان و برتر کتاب نزد دانشگاهیان و پژوهشگران کشور معرفی کرده است.

مجموعه کتاب‌های پرفروش دامیز آوند دانش، کتاب‌هایی آموزشی و راهنما برای یادگیری گام به گام مهارت‌های گوناگون و به دست آوردن اطلاعات در زمینه‌های مختلفی مانند کسب وکار، هنرهای گوناگون، سرگرمی، کامپیوتر، تغذیه و سلامت، زبان انگلیسی، مهارت‌های زندگی، روان‌شناسی، ادبیات، تاریخ و.... هستند.

اگر می‌خواهید خرده‌فروش مستقلی شوید چه آغاز راهتان باشد و چه حرفه‌ای باشید این کتاب راهنما به شما کمک می‌کند کسب‌وکارتان را در بازار امروز راه اندازی یا اداره کنید. از ایده اولیه گرفته تا کارهای روزمره برای ارتباط با مشتری و افزایش فروش در این کتاب با زبانی ساده برای شما تشریح شده است.

خواندن کتاب کسب و‌ کار خرده فروشی دامیز را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

علاقه‌مندان به کتاب‌های مدیریت کسب‌وکار را به خواندن این کتاب دعوت می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۰۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۳/۰۶
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۶۶۱-۵۵-۳
تعداد صفحات۴۰۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۳/۰۶
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۶۶۱-۵۵-۳