دانلود و خرید کتاب روان شناسی اثر آدام کش | انتشارات آوند دانش | طاقچه
با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.

معرفی کتاب روان شناسی

کتاب روان شناسی دامیز اثر آدام کش یکی از مجموعه کتاب‌های دامیز در زمینه آموزش روان‌شناسی است.

آوند دانش نهادی فرهنگی است که در کنار انتشارات کتاب‌های فارسی در حوزه‌های متنوع، فراهم‌آوری محصولات انتشارات وایلی را نیز به شکلی گسترده انجام می‌دهد. این انتشارات از ابتدای سال ۱۳۹۱ با در پیش گرفتن برنامه‌ای مدون جهت انتشار کتاب به شکلی طبقه‌بندی‌شده و با رعایت قوانین جهانی کپی‌رایت، توانسته تصویری پررنگ‌تر از خود در بازار کتاب ایران به نمایش گذارد. طی دو دهه‌ی گذشته، نام آوند دانش اغلب مترادف با نام وایلی بوده است و این انتشارات با تهیه و توزیع به‌موقع بهترین‌ها از ناشران زیرمجموعه‌ی وایلی، خود را به عنوان یکی از تأمین‌کنندگان قابل اطمینان و برتر کتاب نزد دانشگاهیان و پژوهشگران کشور معرفی کرده است.

مجموعه کتاب‌های پرفروش دامیز آوند دانش، کتاب‌هایی آموزشی و راهنما برای یادگیری گام به گام مهارت‌های گوناگون و به دست آوردن اطلاعات در زمینه‌های مختلفی مانند کسب وکار، هنرهای گوناگون، سرگرمی، کامپیوتر، تغذیه و سلامت، زبان انگلیسی، مهارت‌های زندگی، روان‌شناسی، ادبیات، تاریخ و.... هستند.

کتاب روان شناسی دامیز کمک می‌کند اطلاعات کاملی دبراره علم روان‌شناسی به دست بیاورید. در این کتاب مبانی روان‌شناسی، معنا و مفهوم روان‌شناسی، اصول واقع‌بینی و تمام زیر و بم روان‌شناسی را یاد می‌گیرید. 

خواندن کتاب روان شناسی دامیز را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

علاقه‌مندان و پژوهشگران روان‌شناسی را به خواندن این کتاب دعوت می‌کنیم.

دیگران دریافت کرده‌اند

سایر کتاب‌های انتشارات آوند دانش

مشاهده همه
نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است