با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
علوم قانونی

دانلود و خرید کتاب علوم قانونی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب علوم قانونی  نوشته  دی. پی. لایل  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب علوم قانونی

کتاب علوم قانونی دامیز اثر دی. پی لایل یکی از مجموعه کتاب‌های دامیز در زمینه آشنایی با علوم قانونی همچون پزشکی قانونی، انگشت‌نگاری و... است.

آوند دانش نهادی فرهنگی است که در کنار انتشارات کتاب‌های فارسی در حوزه‌های متنوع، فراهم‌آوری محصولات انتشارات وایلی را نیز به شکلی گسترده انجام می‌دهد. این انتشارات از ابتدای سال ۱۳۹۱ با در پیش گرفتن برنامه‌ای مدون جهت انتشار کتاب به شکلی طبقه‌بندی‌شده و با رعایت قوانین جهانی کپی‌رایت، توانسته تصویری پررنگ‌تر از خود در بازار کتاب ایران به نمایش گذارد. طی دو دهه‌ی گذشته، نام آوند دانش اغلب مترادف با نام وایلی بوده است و این انتشارات با تهیه و توزیع به‌موقع بهترین‌ها از ناشران زیرمجموعه‌ی وایلی، خود را به عنوان یکی از تأمین‌کنندگان قابل اطمینان و برتر کتاب نزد دانشگاهیان و پژوهشگران کشور معرفی کرده است.

مجموعه کتاب‌های پرفروش دامیز آوند دانش، کتاب‌هایی آموزشی و راهنما برای یادگیری گام به گام مهارت‌های گوناگون و به دست آوردن اطلاعات در زمینه‌های مختلفی مانند کسب وکار، هنرهای گوناگون، سرگرمی، کامپیوتر، تغذیه و سلامت، زبان انگلیسی، مهارت‌های زندگی، روان‌شناسی، ادبیات، تاریخ و.... هستند.

اگر علاقه‌مند به علوم قانونی هستید در این کتاب با آنها آشنا شوید. این کتاب از تشخیص علت مرگ تا بررسی ذهن قاتل حقایقی را درباری تکنولوژی و افرادی که در حوزه علوم قانونی کار می‌کنند، در اختیار شما می‌گذارد  و تشریح می‌کند که این پروژه چگونه انجام می‌شود.

 در این کتاب می‌خوانید:

دی‌ان‌ای علوم قانونی - تیم پزشک قانونی چگونه در پشت صحنه‌ جرم و در آزمایشگاه فعالیت می‌کنند، شواهد و مدارک چگونه جمع‌آوری و محافظت می‌شود و چگونه می‌توان ذهن مجرمان را خواند.

آثار جرم - متخصصان چگونه دلایل جرم را از اثرانگشت‌ها گرفته تا لکه‌های خون و غیره تجزیه‌ و تحلیل می‌کنند.

بررسی جسد - چگونه از علوم قانونی برای شناسایی قربانیان ناشناس، تخمین زمان مرگ و تجزیه‌و‌تحلیل صدمات و جراحات استفاده می‌شود.

پشت صحنه - در آزمایشگاه جنایی چه کارهایی انجام می شود و تیم علوم قانونی چگونه از سم‌شناسی، تجزیه‌وتحلیل دی‌ان‌ای، سرم‌شناسی و غیره برای به‌دام‌انداختن قاتل استفاده می‌کند.

خواندن کتاب علوم قانونی دامیز را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

علاقه‌مندان به شناخت علوم قانونی مخاطبان این کتاب‌اند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۳۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۲,۵۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۱۰/۰۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۶۶۸-۷۵-۶
تعداد صفحات۴۳۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۲,۵۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۱۰/۰۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۶۶۸-۷۵-۶